Lista zespołów

 Zgłoszenia uzupełniamy co trzy dni jeśli nie pojawicie się na liście dajcie znać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Trasa AR - Rogaining 24h

1. ? - Ania Wtkowska, Jerzy Lekki - Katowice/Kęty - (opłata +)

2. Rajd Wilczy - Krzysztof Mański, Marzka Janerka - Żory/Chorzów - (opłata +)

3. Rajd Wilczy 2 - Sebastian Mański, Artur Moroń - Reszta świata /Chorzów - (opłata +)

4. Gymcity AR -  Mateusz Talanda, Ireneusz Waluga - Bielsko B/Katowice - (opłata -)

 

Trasa AR - Rogaining 12h

1. Wodzionka CSC Adventure - Maciej Widera, Magdalena Stachura - Chorzów - (opłata -)

2. Febys - Krzysztof Pieczara, Leszek Skrudlik - Jaworzno/Chorzów - (opłata +)

3. Pędzące Ślimaki - Jarosław Kucza, Agnieszka Kucza - Kąty Wrocławskie - (opłata +)

4. Skąposzczety i szkarłupnie - Agnieszka Franke, Iwona Franke - Katowice/Gliwice - (opłata -)

 

Trasa AR Solo- Rogaining 12h

1. Zbigniew Mossoczy - Zabierzów - (opłata -)

2. Lunatycy - Radosław Defeciński - Tuszyn - (opłata -)

3. Wojciech Wybraniec - Bytom - (opłata -)

4. ArsBona  - Wojciech Kapustka - Żory - (opłata +)

5. ArsBona1  - Seweryn Kucharczyk - Rybnik - (opłata +)

6. Team 360 - Dariusz Bogumił - Warszawa - (opłata +)

7.

 

Trasa Piesza - Rogaining 6h

1. Marta Gamrat - Sosnowiec - (opłata +)

2. Paweł Gamrat - Sosnowiec - (opłata -)

3. Magdalena Grzyb - Sosnowiec - (opłata -)

4. Krzysztof Mazur - Tarnów - (opłata +)

5. Wojciech Pasiecznik (Wounded Knee) - Katowice - (opłata +)

6. Przemek Niezgoda - Żory - (opłata +)

7. Marcin Ignacyk - Kraków - (opłata +)

8. Tomasz Kania - Kraków - (opłata +)

9. Coś nom pizło na łeb - Jarosław Borgiel - Jastrzębie Zdrój - (opłata +)

10. Marcin Lalewicz - Dąbrowa Górnicza - (opłata +)

11. Justyna Massalska - Katowice - (opłata +)

12. Robert Fojt - Siemonia - (opłata +)

13. DKB Tenczynek - Paweł Franczyk, Beata Skupień -Franczyk Nina Franczyk, Iwo Franczyk  - Tenczynek - (opłata +)

14. Barbara Wysocka - Poznań - (opłata +)

15. Szprychy Team - Anna Wilk, Wioteta Lisik - Katowice/Chorzów - (opłata +)

16. Azymut Team/Róża Wiatrów - Ewelina Fułek, Sebastian Wika - Jwaorznow/Tychy - (opłata +)

17. Speleo-Glonki - Mateusz Glnowski i Aneta Glanowska Żurada - (opłata -)

18. Górzanka Nawolowa Góra - Mateusz Wiktorowicz, Błażej Pudełek - Krzeszowice/Bolechowice - (opłata +)

19. Bożena Latała Kraków - (opłata +)

20. Łowcy Przepustów - Michał, Celina, Dawid Giebel - Chorzów - (opłata +)

21. Izabela Osyszko - Kobyle - (oplata +)

22. InOSCI - Piotr Marszałek - Marklowice Górne- (opłata +)

23. Nożny Orient - Gienia Jamrozik, Abu Szajna - Kraków - (opłata +)

24. Zawsze Ostatni - Przemysław Gawroński, Monika Sokołowska - Warszawa/Brwinów  (opłata +)

25. Pijany Bocian - Marcin Maj, Kacper Bidas - Kraków - (opłata +)

26. Iza Burzyńska - Siepraw - (opłata -)

27. Marek Burzyński - Siepraw - (opłata -)

28. Którędy na Grunwald - Małgorzata Hryckiewicz, Przemysław Radowiecki - Warszawa - (opłata +)

29. Bartłomiej Karabin - Dobra - (opłata +)

30. Coś Nom Pizło na Łeb - Paweł Masztalski - (opłata +)

31. BnO Tworóg - Adrian Król - Tworóg - (opłata -)

32. Biegnący z Wilkami - Marcin Smoliński - Rzeszów - (opłata +)

33. Podmorscy Ślązacy - Paweł Przybył, Jakub Pietruszka, Bartek Huzar - Rzeszów - (opłata +)

34. Michał  Kalinowski - Tarnowskie Góry - (opłata +)

35. Michał Mączka - Siemianowice  Sl. - (opłata +)

36. Złamane Wiosło - Rafał Jabłoński -  Rydułtowy - (opłata +)

37. Złamane Wiosło - Sławek Gdowski - Gliwice - (opłata +)

38. Ultra Dziewory - Łukasz Drewniak, Arkadiusz Dziewor - Kraków/Gliwice - (oplata +)

39. Safandułki Team - Joanna Jachym-Drewniak, Karolina Piątek, Gregorz Góral - Kraków (opłata +)

40. Straż Laśna - Marcin Brych - Koniecpol - (opłata+)

41. banda Królika - Franciszek Zakrzyński, Justyna Zakrzyńska - Bolechowice - (opłata +)

42. Piotr Janeczek - Mogilany - (opłata +)

43. Andrzej Osyszko - Kobyle - (opłata +)

44. Drużyna A - Katarzyna Wawrzeska, Mateusz Marcinkowski, Sławomir Beling, Katarzyna Ślifierz - Łódź - (opłata +)

45. Velocilamy - Filip Malawski - Kraków (opłata +)

46. Dawid Czekała, Adam Gamrot - Zabrze/Chorzów - (opłata +)

47. Marek Franke -  Katowice - (opłata +)

48. Bez Skorka - Jacek Hajduk -  Oleśnica - (opłata -)

49. Biegnący z wilkami - Jan Garrard - Anglia - (opłata +)

50. Jacek Majkowski - Kraków - (opłata +)

51. ciecierzyca wełnowiec - Krzysiek Pyta - Bytom - (opłata +)

52. Łukasz Bluza - Katowice - (opłata -)

53. ZK Nowy Wiśnicz - Wojciech Robak - (opłata -)

54. Szara Strefa - Jerzy Szar Krystyna Szar - Targowisko - (opłata +)

55. Les femmes courant dans les forets - Monika Stefańczyk - Kraków - (oplata -)

56.

 

 

Trasa Rowerowa - Rogaining 12h

1. Artur Okrzesik - Tychy - (opłata -)

2. Roman Królikowski - Modlniczka - (opłata -)

3. Agata Motyl-Adamczyk  (Zdezorientowani) - Niepołomice - (opłata - )

4. Piotr Kuźniarowicz - Umieszcz - (opłata +)

5. Grzegorz Czarny (Szkoła Fechtunku Aramis) - Kraków - (opłata +)

6. Basia Czarny (Szkoła Fechtunku Aramis) - Kraków - (opłata +)

7. Poochacze - Tomasz Puchalski - Kraków - (oplata +)

8. Poochacze - Anna Puchalska - Kraków - (oplata +)

 

TP 50

1. Janusz Majer - Topolów - (opłata +)

2. Grzegorz Matura - Wojkowiece - (opłata +)

3. Arkadiusz Laskowski - Wojkowiece - (opłata +)

4. Rafał Polański - Katowice - (opłata +)

5. Paweł Adamczyk - Rybnik - (opłata +)

6. Joanna Patyk (Patyczaki) - Chorzów - (opłata -)

7. Rysiek Precikowski - Wieliczka - (opłata +)

8. Sławomir Szczepański - Poznań - (opłata +)

9. Marcin Witkowski - Warszawa - (opłata +)

10. Karina Kiełtyka (Mango Team) - Mikołów - (opłata -)

11. Roman Cedrych (Mango Team) - Mikołów - (opłata -)

12. Olaf Kacprzycki (Olo solo) - Warszawa - (opłata-)

13. Krzysztof Zębala - Kraków - (opłata +)

14. Siedlecka Marta - Pogwizdów - (opłata +)

15. Grzegorz Malicki (T-Mobile Sport Team) - Kraków - (opłata +)

16. Paweł Gąsiorek - Zabrze - (opłata +)

17.  Anna Hodoń - Słomniki - (opłata +)

18. Arkadiusz Mikler (Relim-Guto) - Kraków - (opłata -)

19. Tomasz Duda (malaanitateam)- Warszawa - (opłata +)

20. Janusz Czarnobil - Warszawa - (opata +)

21. Jerzy Sokulski - Kraków - (opłata +)

22. Arkadiusz Cieślak (Kran-suw) - Opole - (opłata +)

23. Tomasz Domin - Kraków - (opłata +)

24. Jacek Litewka - Wielka Wieś - (opłata +)

25. Wioleta Czostków - Warszawa - (opłata -)

26. Radosław Urbańczyk - Kraków - (opłata +)

27. Kamila Chrząstowska - Bydgoszcz - (opłata +) 

28. Jan Lenczowski - Sulejówek - (opłata -)

29. Daniel Stanowski  (Elton/Borys) - Częstochowa - (opłata +)

30. Zdzisław - Kraków - (opłata +)

31. Michał Kuś (Klub InO  Stowarzysze) - Warszawa - (opłata +)

32. Agnieszka Kuś (Klub InO  Stowarzysze) - Warszawa - (opłata +)

33. Paweł Szpak (Motyla Noga) - Kielce - (opłata +)

34. Sylwia Klepczyńska (Łaziki) - Warszawa- (opłata +)

35. Mariusz Opioła (Dezorientacja Kota) - Brzesko - (opłata +)

36.  Sławomir Frynas - Lublin -(opłata +)

37. Krzysztof  Łazowski  (Łaziki) - Warszawa - (opłata +)

38. Tomasz Kobos (Metoda Feldenkraisa) - Kraków - (opłata +)

39. Katarzyna Karpa - Warszawa - (opłata +)

40. Marcin Trzeciakiewicz - Warszawa - (opłata +)

41. Bartosz Cieśla - Świebodzice - (opłata +)

42. Małgosia Szymczak - Trzebiel - (oplata +)

43. Joanna Grabowska - Kraków - (opłata +)

44. Sergiusz Białucha (Saint-Gobain Squad) - Bytom - (opłata +)

45. Konrad  Ciuraszkiewicz - Olkusz- (opłata -)

46. Inov-8  -Maciej Więcek - Kraków - (opłata +)

47. Szach Sękowo - Stanisław Kaczmarek - (opłata +)

48. Postep team - Jan Przybut - Pniewy - (opłata +)

49. Anna Sejbuk (Zjebas) - Siedlce - (opłata +)

50. Grzegorz Korpula - Piekoszów - (opłata +)

51. Marek Lachera (W pogoni za duchem) - Katowice - (opłata -)

52.

 

JoomSpirit