Wyniki 2014 - zima

Trasa Extrim MM

miejsce

nr startowy

nazwisko i imię EXTRIM                                          Rajd Czterech Żywiołów 2014

Nazwa Zespołu

suma punktów 45pkt

Razem

1

3

Marek Woźniczka, Stanisław Odróbka

Nonstop Adventure

45

15:47:00

2

5

Piotr Bernhard, Dariusz Bogumił

ZULUS TEAM

45

16:38:00

3

6

Zbigniew Mossoczy, Kuba Chryczyk

Wertykal bikeBoard

45

18:54:00

4

1

Franciszek Galla, Marek Galla

rajdkonwalii.pl TEAM

45

18:57:00

5

7

Paweł Gorczyca, Piotr Lach

Piotr i Paweł

45

19:12:00

6

8

Maciej Ponc, Piotr Pilak

TEAM 360

41

14:47:00

7

2

Paweł Słoma, Bartosz Lepka

Słomiane Bambusy

31

17:33:00

8

4

Adam Janik, Michał Obałek

Wariaci

21

21:30:00

 

Trasa Extrim MIX

miejsce

nr startowy

nazwisko i imię

Nazwa Zespołu

suma punktów 45pkt

Suma czasu

1

14

Marcin Krasuski, Sabina Giełzak,

Team 360/ inov-8

45

15:58:00

2

13

Artur Moroń, Magdalena Gruziel

Tetrahedron

45

17:27:00

3

11

Agata Błotnicka, Krzysztof Muszyński

On Sight/ToRazDwa

45

19:02:00

4

12

Kasia Gądek, Andrzej Brandt

Nonstop Adventure Mix

45

20:05:00

 

Trasa Open MM

miejsce

nr startowy

nazwisko i imię OPEN                                          Rajd Czterech Żywiołów 2013

Nazwa Zespołu

suma punktów 37pkt

Suma czasu

1

21

Przemysław Staniek, Michał Łubis

Dwie Lewe Nogi

37

10:23:00

2

31

Janek Szczepański, Kuba Wilczek

Cyklotramp

37

12:05:00

3

32

Maciej Gościniak, Bartek Buchta

CYKLOTRAMO e-rower.pl

37

12:06:00

4

30

Rafał Bator, Sławomir Krzywak

Łamignaty

37

12:27:00

5

33

Rafał Kożuch, Wojtek Anzel

NOWYSĄCZTO

37

12:51:00

6

28

Jan Ritter, Stanisław Ritter

On-Sight/ToRazDwa

37

12:56:00

7

22

Paweł Lis, Paweł Słomka

Winter Is Coming

37

13:23:00

8

29

Zbigniew Wilk, Krzysztof Piątek

Formacja Śląsk

37

15:27:00

9

26

Marek Piotrkowicz, Tomasz Uznański

speleo.waw.pl

37

15:47:00

10

25

Artur Gruszczyński, Adam Ślęzak

SCS OSOZ Racing Team

37

15:56:00

11

27

Przemysław Sikora, Eryk Stępień

BESKIDZKA 160 NA RATY TEAM

37

16:34:00

12

20

Maciej Indyka, Jan Boczar

Team360/Swingersi od Estery

36

11:58:00

13

23

Klich Kamil, Roczniak Grzegorz

Biegołamacze

36

15:25:00

 

Trasa Open MIX

miejsce

nr startowy

nazwisko i imię

Nazwa Zespołu

suma punktów 37pkt

suma czasu

1

44

Joanna Garlewicz, Marcin Zdziebło

THULIUM TEAM

37

10:23

2

46

Marta Kurek, Sebastian Mański

GDSZ/On-Sight

37

11:51

3

42

Monika Zielińska, Paweł Kosmala

Vajra Team

37

13:52

4

40

Monika Stefańczyk, Karolina Kamińska

Les femmes courant dans les forets

37

15:18

5

41

Maciej Widera, Magda Stachura

Wodzionka

36

12:44

6

43

Krzysztof Maryański, Justyna Podgórska

KS Lipki Zakosy

34

15:33

7

45

Jarek Pełczyński, Joanna Drzewińska

Brum Brum

32

21:51

8

47

Anna Wajzer, Radosław Paszko

Bike Team

20

5:49

 

Trasa TP 50 - Mężczyźni

miejsce

nr startowy

nazwisko i imię

Nazwa Zespołu

suma punktów 24pkt

suma czasu

1

112

Łukasz Warmuz

 

24

5:12

2

106

Maciek Moskwa

 

24

5:56

3

60

Mirosław Baszczak

 

24

6:20

4

57

Bartłomiej Grabowski

Stryki-Byki Adventure

24

6:32

5

103

Wojciech Stolarczyk

ICEBUGrunning.pl 

24

6:33

6

58

Jan Gracjasz

 

24

6:51

7

113

Michał Asperski

 

24

6:52

7

72

Janusz Majer

JM Klub Biegacza

24

6:52

9

96

Tomasz Kobos

 

24

7:08

10

100

Bartosz Zugaj

 

24

7:11

11

64

Bartłomiej Karabin

Polowanie na wiewiórkę

24

7:14

12

77

Mariusz Opioła

 

24

7:15

12

81

Grzegorz Korpula

 

24

7:15

14

94

Daniel Stroiński

 

24

8:08

15

56

Mateusz Talanda

 

24

8:09

16

84

Leszek Herman-Iżycki

 

24

8:17

17

82

Stanisław Kruczek

 

24

8:27

18

107

Marek Lachera

 

24

8:39

18

109

Tomasz Waszkiewicz

 

24

8:39

20

50

Jacek Litewka

 

24

8:56

21

80

Arkadiusz Duszak

2PU

24

9:08

21

104

Tomasz Domin

 

24

9:08

23

65

Kamil Bobyla

 

24

9:10

23

75

Marcin Smoliński

 

24

9:10

23

53

Maciek Sąsiadek

 

24

9:10

23

62

Bartłomiej Bieniek

 

24

9:10

23

54

Maciej Chlebiński

 

24

9:10

28

83

Paweł Szpak

Motyla Noga

24

9:20

29

95

Bartosz Niezgódka

 

24

9:46

29

105

Jarosław Janus

 

24

9:46

29

101

Tomasz Paulewicz

 

24

9:46

32

78

Marcin Kozioł

Bolimie Noga

24

10:24

33

73

Artur Okrzesik

 

24

10:55

33

74

Ryszard Okrzesik

 

24

10:55

33

52

Szymon Litwa

Truchtacz Mysłowice

24

10:55

36

68

Maciej Kicun

 

24

11:06

36

66

Karol Schröder

BIEGAMYzSERCEM.pl

24

11:06

38

90

Paweł Wrotecki

JPT

24

13:37

38

70

Grzegorz Dura

 

24

13:37

40

88

Łukasz Brzękowski

 

23

7:39

41

51

Wojciech Krawczyk

Ostatnie Tchnienie

21

5:39

42

93

Paweł Jachym

 

21

8:26

43

71

Zbigniew Bernat

 

21

10:02

43

79

Lukas Pawlowski

Raw Vegan Run

21

10:02

43

69

Tomasz Motała

Jesteś Poza Trasą

21

10:02

46

87

Tomasz Bieniek

Zaginieni w Akcji

18

10:10

46

85

Adam Moszyński

 

18

10:10

48

89

Wojciech Jakimiuk

TUŻ ZA pROGIEM

11

9:26

49

86

Jakub Szczepka

 

4

12:00

 

Trasa TP 50 - Kobiety

miejsce

nr startowy

nazwisko i imię                                     

Nazwa Zespołu

suma punktów 24pkt

suma czasu

1

102

Dagmara Kozioł

ICEBUGrunning.pl 

24

6:32

2

63

Magdalena Stępień

Polowanie na wiewiórkę

24

7:14

3

91

Iza Burzyńska

Les Femmes courant dans

24

7:15

4

55

Marzka Janerka Moroń

Dziabnięci

24

8:56

5

76

Paulina Wilk

 

24

9:10

6

111

Joanna Owczarz

włóczymordy

24

9:20

7

67

Iwona Major

 

24

11:06

8

97

Paulina Czok

 

24

14:54

8

98

Dominika Januszkiewicz

 

24

14:54

8

99

Kasia Superat

 

24

14:54

11

59

Marta Gamrat

 

5

6:19

 

JoomSpirit