Wyniki 2015 - zima

Trasa Extrim

nr start

nazwisko i imię EXTRIM                                          Rajd Czterech Żywiołów 2015

Nazwa Zespołu

suma punktów 19pkt

suma czasu

miejsce

mix

 
 

1

Krzysztof Mański, Mateusz Kaźmierczak

Eventyr

19

10:15

1

 

 

3

Bartłomiej Grabowski, Tomasz Grabowski

Stryki-Byki Adventure Team

19

10:49

2

 

 

6

Marta Kurek, Sebastian Mański

On-Sight

19

11:59

3

1

 

5

Marzka Janerka Moroń, Artur Moroń

Dziabnięci

19

12:25

4

2

 

2

Adam Ślązak, Artur Gruszyński

Chaszczojeźdźcy

19

12:30

5

 

 

4

Paweł Gorczyca, Piotr Łach

Piotr i Paweł

19

13:00

6

 

 

7

Marcin Zdziebło, Joanna Garlewicz

THULIUM

18

12:19

7

3

 

Trasa Open

nr startowy

nazwisko i imię OPEN                                          Rajd Czterech Żywiołów 2015

Nazwa Zespołu

suma punktów 12pkt

suma czasu

miejsce

miejsce mix

 
 

9

Marek Wożniczka, Stanisław Odróbka

Nonstop Adventure

12

4:43

1

 

 

2

Piotr Brzoska, Jarosław Prokop

Amba Adventure

12

4:47

2

 

 

3

Tomasz Ligocki, Jacek Badura

CHOPY ZE ŻELAZA

12

5:09

3

 

 

7

Maciej Widera, Magda Stachura

Wodzionka

12

5:54

4

1

 

11

Piotr Niessner, Daniel Kessler

KS Kandahar

12

6:19

5

 

 

8

Jakub Wilczek, Jan Szczepański

CYKLOTRAMP

12

6:50

6

 

 

5

Grzegorz Korpula, Urszula Zimny

Benvolgut

12

7:10

7

2

 

4

Monika Zielińska, Marcin Brol

Barania Team

12

8:34

8

3

 

6

Arkadiusz Keller, Blanka Keller

ABK

12

9:57

9

4

 

1

Miłosz Kowalik, Maciej Czarnecki

Pan Kinol

10

11:17

10

 

 

10

Maciej Gościniak, Andrzej Stwora

CYKLOTRAMP2

8

8:34

11

 

 

 

Trasa TP50

nazwisko i imię tp 50                                          Rajd Czterech Żywiołów 2015

 

Nazwa Zespołu

suma punktów 12pkt

suma czasu

miejsce

miejsce

 

Ireneusz Waluga

66

Team 360

12

4:33

1

 

Władysław Warchulec

29

 

12

4:47

2

 

Tomasz Kobos

31

 

12

4:50

3

 

Jerzy Lekki

63

Tetrahedron

12

5:08

4

 

Piotr Marszałek

42

 

12

5:23

5

 

Zbigniew Rajtar

23

Compass-Mareto

12

5:25

6

 

Rafał Adametz

53

Navigatoria

12

5:27

7

 

Irek Towarek

43

 

12

5:30

8

 

Łukasz Bluza

62

 

12

5:46

9

 

Magdalena Stępień

11

Polowanie na wiewiórkę

12

5:59

10

1

Bartłomiej Karabin

10

Polowanie na wiewiórkę

12

5:59

10

 

Mateusz Talanda

50

 

12

6:04

12

 

Daniel Stroiński

19

 

12

6:04

12

 

Marcin Kozioł

51

 

12

6:31

14

 

Leszek Herman-Ilżycki

55

 

12

6:32

15

 

Grzegorz Wyciślak

35

Navigare necesse est

12

6:33

16

 

Marek Lachera

2

 

12

6:35

17

 

Tomasz Waszkiewicz

18

 

12

6:35

18

 

Białucha Sergiusz

6

Saint-Gobain Squad

12

6:35

18

 

Bartek Zugaj

48

 

12

6:49

20

 

Rafał Bator

64

 

12

6:53

21

 

Jan Goleń

34

 

12

6:58

22

 

Tomasz Domin

12

 

12

7:00

23

 

Jacek Litewka

8

 

12

7:00

23

 

Michał Szczęsny

49

 

12

7:01

25

 

Olbryś Stanisław Adam

40

 

12

7:08

26

 

Jacek Balana

3

 

12

7:30

27

 

Sebastian Mularczyk

57

victoria zawiercie

12

7:34

28

 

Maciej Chlebiński

20

 

12

7:35

29

 

Bartłomiej Bieniek

22

 

12

7:35

29

 

Paulina Wilk

17

 

12

7:35

29

2

Marcin Smoliński

16

 

12

7:35

29

 

Zenon Lulek

36

 

12

7:41

33

 

Paweł Szpak

46

Motyla Noga

12

7:41

33

 

Anna Podraża

24

 

12

7:42

35

3

Tadeusz Podraza

25

 

12

7:42

35

 

Ewa Skubida

41

 

12

7:42

35

4

Szymon Litwa

7

 

12

7:46

38

 

Tadeusz Litwa

21

 

12

7:46

38

 

Wojciech Wybraniec

15

 

12

7:57

40

 

Michał Gruszka

54

 

12

8:08

41

 

Radosław Janus

9

 

12

8:08

41

 

Marcin Jurecki

32

 

12

8:11

43

 

Jacek Wąsik

4

cbfs

12

8:31

44

 

Sławomir Sypuła

14

Dwójka bez sternika

12

8:41

45

 

Janusz Olbrycht

13

Dwójka bez sternika

12

8:41

45

 

Marcin Ignacyk

5

 

12

8:57

47

 

Tomasz Muszyński

59

 

12

9:41

48

 

Piotr Gajda

65

 

12

9:41

48

 

Maciej Woźny

60

 

12

9:41

48

 

Paweł Nowak

61

 

12

9:41

48

 

Jerzy Sokulski

33

 

12

11:05

52

 

Hubert Puka

28

SKB Stalowa Wola

11

5:43

53

 

Dawid Studencki

45

 

11

6:09

54

 

Michał Giebel

37

 

10

13:13

55

 

Dawid Giebel

38

 

10

13:13

55

 

Alicja Kwaśnik

39

 

10

13:13

55

5

Robert Żesławski

58

victoria zawiercie

9

7:46

58

 

Jakub Wójcik

52

 

9

8:20

59

 

Łukasz Siera

47

 

9

8:20

59

 

Radosław Musioł

30

 

9

8:20

59

 

Adam Bielicki

26

 

7

10:45

62

 

Marek Święcicki

44

 

7

10:45

62

 

 

Trasa TP 25

nr startowy

nazwisko i imię tp 25                                          Rajd Czterech Żywiołów 2015

 

Nazwa Zespołu

suma punktów 8pkt

suma czasu

miejsce

kobiety

 

1

Piotr Pilak

57

 

8

2:33

1

 

2

Maciej Pońć

56

 

8

2:33

1

 

3

Robert Zugaj

66

 

8

2:55

3

 

4

Mariusz Ryniak

63

40-latek Tychy

8

2:59

4

 

5

Kamil Przybyła

41

Naprzód Bugaj

8

3:10

5

 

6

Justyna Frączak

72

 

8

3:12

6

1

7

Paweł Dudek

27

Mordercze Ptaki

8

3:13

7

 

8

Mateusz Cieślicki

37

 

8

3:23

8

 

9

Marek Porębski

16

 

8

3:25

9

 

10

Tomasz Rogóż

45

 

8

3:26

10

 

11

Tomasz Motała

58

 

8

3:28

11

 

12

Krzysztof Niedośpiał

69

 

8

3:30

12

 

13

Tomasz Radczuk

62

 

8

3:31

13

 

14

Marcin Franke

64

Najlepsze kasztany są na placu Pigall

8

3:32

14

 

15

Witold Fedorko

30

 

8

3:40

15

 

16

Tomasz Bierlet

70

 

8

3:50

16

 

17

Andrzej Korba

6

 

8

4:05

17

 

18

Jarosław Latała

4

 

8

4:06

18

 

19

Bożena Latała

3

 

8

4:06

18

2

20

Kamil Piech

68

 

8

4:10

20

 

21

Radosław Paszko

61

 

8

4:11

21

 

22

Paweł Jary

5

 

8

4:17

22

 

23

Grzegorz Duda

31

 

8

4:23

23

 

24

Agnieszka Kołodziej

21

 

8

4:25

24

3

25

Cezary Flacht

23

 

8

4:26

25

 

26

Nieduziak Andżelika

8

 

8

4:27

26

4

27

Dorota Szczygieł

49

 

8

4:27

26

5

28

Magda Wyrzykowska

46

 

8

4:29

28

6

29

Piotrek Wittych

47

 

8

4:29

28

 

30

Adrian Król

29

 

8

4:31

30

 

31

Barbara Skupień-Franczyk

19

 

8

4:32

31

7

32

Paweł Franczyk

18

 

8

4:32

31

 

33

Grzegorz Dura

33

Jesteś Poza Trasą

8

4:33

33

 

34

Teresa Bugaj

17

 

8

4:33

33

8

35

Zbigniew Bernat

32

Jesteś Poza Trasą

8

4:33

33

 

36

Rafał Fałowski

13

 

8

4:35

36

 

37

Wioletta Falowska

14

 

8

4:35

36

9

38

Marcin Kowalski

65

 

8

4:43

38

 

39

Wojciech Fałowski

22

 

8

4:43

38

 

40

Konrad Gawron

59

 

8

4:49

40

 

41

Paweł Prokop

55

 

8

4:51

41

 

42

Robert Lipiński

53

 

8

4:51

41

 

43

Małgorzata Lipińska

54

 

8

4:51

43

10

44

Izabela Osyszko

39

 

8

4:55

44

11

45

Andrzej Osyszko

38

 

8

4:55

44

 

46

Graham Read

20

 

8

4:58

46

 

47

Michał Mytnik

12

 

8

5:42

47

 

48

Grzegorz Mytnik

11

 

8

5:42

47

 

49

Adam Korycki

2

AUTOCOMPLEX TEAM

8

5:50

49

 

50

Witold Szturma

7

AUTOCOMPLEX TEAM

8

5:50

49

 

51

Dariusz Czechowicz

52

 

8

5:51

51

 

52

Łukasz Knaś

1

 

8

6:08

52

 

53

Ewelina Knaś

9

 

8

6:08

52

12

54

Jacek Biś

40

 

8

6:50

54

 

55

Rafał Cierpiał

42

 

8

6:50

54

 

56

Tomasz Klos

34

 

8

7:05

56

 

57

Monika Heder

48

 

8

7:06

57

13

58

Jakub Gabrysiak

35

 

8

7:06

57

 

59

Damian Ochocki

36

 

8

7:06

57

 

60

Ania Wajzer

71

 

7

5:27

60

14

61

Paweł Tatarczak

44

 

7

7:52

60

 

62

Mariusz Kowalski

43

 

7

7:52

60

 

63

Daniel Kowalczyk

60

 

7

7:52

60

 

64

Marta Gamrat

24

 

6

6:00

64

15

65

Paweł Gamrat

25

 

6

6:00

64

 

66

Maciek Sąsiadek

10

 

3

#ARG!

 

 

 

JoomSpirit