Wyniki 2018 - zima

Trasa TP20

 

miejsce

Rajd Czterech Żywiołów 2018 TP20 Zima

Nazwa Zespołu

suma punktów 14pkt

suma czasu

 
 

1

Maciej Widera

Wodzionka CSC Adventure

14

2:38

 

2

Mateusz Wiktorowicz

MW (Górzanka Nawojowa Góra)

14

2:40

 

3

Artur Gruszczyński

 

14

2:48

 

4

Robert Zugaj, Ola Zugaj, Bartek Zugaj, Kamil Michnol

 

14

3:03

 

5

Miłosz Brych

Technikum nr 8 Katowice

14

3:04

 

6

Piotr Duśko

Formacja Śląsk

14

3:26

 

7

Przemek Niezgoda

ATZ Racibórz

14

3:27

 

7

Hanna Marszałek

InO SCI

14

3:27

 

9

Tomasz Płecha

Kurka Edzia

14

3:31

 

10

Marcin Brych

Lasy Państwowe Nadleśnictwo

14

3:34

 

11

Bartłomiej Kusak

Dziki Wrocław

14

3:36

 

11

Łukasz Krzaczkowski

Dziki Wrocław

14

3:36

 

11

Mariusz Maszkiewicz

Dziki Wrocław

14

3:36

 

14

Justyna Massalska

Nutria Adventure Team

14

3:53

 

15

Łukasz Turacznik

 

14

4:00

 

15

Jacek Majkowski

 

14

4:00

 

17

Katarzyna Buda

 

14

4:05

 

18

Roman Blimke

Gortaty

14

4:24

 

19

Piotr Janeczek

 

14

4:29

 

20

Sebastian Wika

 

14

4:46

 

21

Wojciech Pasiecznik

Förhudsförträngning

14

4:57

 

22

Agnieszka Mikler, Aleksander Mikler

RELIM - WeeRide - GUTO

14

5:11

 

23

Wioletta Lisik, Anna Wilk

KIWKa biega

14

5:46

 

24

Agata Adamczyk, Bartosz Adamczyk

Zdezorientowani

14

6:00

 

25

Sebastian Gogol, Katarzyna Wąsowicz

Dziki Orient

14

6:19

 

26

Anna Podraza

Ultra Tarnów

14

6:24

 

27

Magdalena Królikowska

 

14

6:29

 

27

Anna Szawdzin

 

14

6:29

 

29

Sergiusz Madej, Daria Madej

madej&madej

14

6:37

 

29

Anna Madej

 

14

6:37

 

31

Patryk Bochenek, Anna Palonek, Krzysztof Ciereniewicz

Kraków

14

6:38

 

32

Marcin Lalewicz

 

14

7:28

 

33

Mateusz Frydrych, Emilia Dylkowska

 

13

4:44

 

34

Andrzej Wróbel, Bartłomiej Wróbel

 

13

5:09

 

35

Małgorzata Hryckiewicz, Przemyslaw Radowiecki

 

13

7:08

 

36

Paweł Franczyk, Nina Franczyk

 

12

5:23

 

37

Marta Gamrat

 

12

5:34

 

38

Parbara Początek Wójcik, Maria Początek, Zofia Początek

 

10

6:31

 

 

TP50

 

Miejsce

Rajd Czterech Żywiołów 2018 Zima  TP50

Nazwa Zespołu

suma punktów 20pkt

suma czasu

 
 

1

Tomasz Duda

malanitateam

20

5:33

 

1

Bartłomiej Karabin

Polowanie na wiewiorkę

20

5:33

 

3

Łukasz Bluza

 

20

5:34

 

4

Piotr Jaśkiewicz

Orange IRON Team

20

5:46

 

5

Tomasz Kobos

 

20

5:52

 

6

Janusz Majer

 

20

5:57

 

7

Jerzy Lekki

BB Runners

20

6:24

 

8

Kuba Stanny

InO SCI

20

6:26

 

8

Piotr Banaszkiewicz

KTR Bike Orient

20

6:26

 

10

Arkadiusz Mikler

RELIM - WeeRide-GUTO

20

6:36

 

11

Maciej Szmyt

 

20

6:37

 

12

Grzegorz Malicki

 

20

6:41

 

13

Tomasz Domin

Night Runners

20

6:42

 

14

Tadeusz Podraza

Ultra Tarnów

20

7:11

 

15

Jacek Litewka

Drużyna gabrysi

20

7:28

 

16

Wojciech Robak

 

20

7:31

 

16

Stanislaw Kaczmarek

Szach Sękowo

20

7:31

 

18

Marek Porębski

dziewiąty

20

7:32

 

19

Daniel Bednarski

 

20

7:35

 

19

Arkadiusz Duszak

 

20

7:35

 

19/1

Dorota Duszak

2PI

20

7:35

 

22

Wojciech Wybraniec

 

20

7:42

 

23

Zenon Lulek

 

20

7:55

 

24

Jan Przybut

Postęp team

20

8:06

 

25

Wojciech Zając

Długouchy

20

8:24

 

26

Paweł Gąsiorek

 

20

8:29

 

26

Sławomir Gdowski

 

20

8:29

 

28

Rafał Jabłoński

Złamane Wiosło

20

8:38

 

29

Tadeusz Gąsiorek

Złamane Wiosło

20

8:42

 

30

Tomasz Łaski

KInO Stowarzysze

20

8:43

 

30/2

Renata Łaksa

KInO Stowarzysze

20

8:43

 

32

Mateusz Cieślicki

Azymut Team

20

8:52

 

33

Krzysiek Pyta

ciecierzyca wełnowiec

20

8:53

 

34

Paweł Adamczyk

Accidenture

20

9:04

 

34

Rafał Polański

 

20

9:04

 

36/3

Agnieszka Kuś

KInO Stowarzysze

20

9:47

 

36/3

Barbara Szmyt

KInO Stowarzysze

20

9:47

 

36

Michał Kuś

KInO Stowarzysze

20

9:47

 

39

Paweł szpak

Motyla Noga

20

9:59

 

40

Daniel Stanowski

Elton&Borys

20

10:27

 

41

Jacek Balana

 

20

11:09

 

42

Sergiusz Białucha

Saint-Gobain Squad

20

11:26

 

43/4

Agnieszka Długosz

 

20

12:35

 

43

Rafał Kowalczyk

Mountain Adventure

20

12:35

 

45

Grzegorz Matura

Sąsiedzi

19

10:18

 

46

Arkadiusz Cieślak

kran-suw

19

10:22

 

47

Tomasz Talaga

MKS Wyzwolenie

18

7:13

 

47

Robert Talaga

MKS Wyzwolenie

18

7:13

 

47

Sławomir Adamczuk

MKS Wyzwolenie

18

7:13

 

50

Kamil Linowski

 

18

11:41

 

50

Marcin Czekaj

 

18

11:41

 

52

Paweł Moszkowicz

 

17

5:18

 

53

Marcin Jurecki

 

13

8:37

 

 NKL

Konrad Ciuraszkiewicz

 

 

NKL

 

 

EXTRIM

Miejsce

Rajd Czterech Żywiołów 2018 Zima EXTRIM

Nazwa Zespołu

suma pkt 26pkt

suma czasu

 

1

Ireneusz Waluga, Sandra Mikołajczyk

AR Team Polska

35

13:42

1

Maciej Mierzwa, Justyna Frączek-Bogacka

AR Team Polska II

35

13:42

3

Marzka Janerka, Artur Moroń

Dziabnięci

35

15:56

4

Mateusz Talanda, Michał Kołodziejczyk

Fundacja Aktywne Beskidy

34

13:31

5

Andrzej Morel, Mateusz Gruntowski

OSA Opole

30

17:16

 

 OPEN

Miejsce

Rajd Czterech Żywiołów 2018 Zima OPEN

Nazwa Zespołu

suma pkt 20pkt

suma czasu

 
 

1

Zbigniew Mossoczy, Łukasz Bułka

BIKEBOARD/IMPRODEX 

23

7:54

 

2

Marszałek Piotr, Zdziebło Marcin

InO SCI

23

7:58

 

3

Mariusz Ryniak, Daniel, Howis

Team Tychy

23

8:35

 

4

Maciej Witkowski, Wojciech Kuźnik

Córka leśniczego

23

9:04

 

5

Wojciech Kapustka, Seweryn Kucharczyk

ArsBona

23

9:14

 

6

Andrzej Grabowicz, Jarosław Stawiarz

Compass-Rontil

23

9:59

 

7

Grzegorz Czarny, Basia Czarny

Szkola Fechtunku ARAMIS

23

11:31

 

8

Konrad Leyko, Ewelina Fułek

Róża Wiatrów/Azymut Team

20

8:09

 

9

Karolina Kamińska, Monika Stefańczyk

Drum Bun sekcja AR

20

11:35

 

10

Angelika Skutela, Małgorzata Stolarek

Strefa Byków Bytom

16

11:48

 

NKL jedna osoba bez scorelauf

Tomasz Ligocki, Szymon Ligocki

Chop Ze Żelaza Triathlon Team

23

9:05

 

 

 

AR SOLO

Miejsce

Rajd Czterech Żywiołów 2018 Zima Solo    

Nazwa Zespołu

suma pkt 14pkt

suma czasu

 

 

 

 

1

Władysław Warchulec

 

30

8:50

2

Arkadiusz Dziewor

Dzieworek

30

9:18

3

Krzysztof Szawdzin

 

30

10:52

3

Roman Królikowski

 

30

10:52

5

Angelika Nieduziak

 

30

13:37

Wyniki 2017 - lato

Miejsce

Nazwisko i imię OPEN                                         

Nazwa Zespołu

Prolog 16

Suma pkt 12pkt

Suma PK 28

Suma czasu

Kara czas ZS1

Kara czas ZS2

Kara czas ZS3

Razem czas

 

1

Łukasz Drewniak, Joanna Jachym

Ultra AR Team

16

12

28

10:43

0:00

0:00

0:00

10:43

 

2

Karabin Bartłomiej, Magdalena Stępień

Polowanie na wiewiórkę

16

12

28

11:08

1:00

0:00

0:00

12:08

 

3

Wojciech Kapustka, Seweryn Kucharczyk

ArsBona

16

12

28

12:59

0:00

0:00

0:00

12:59

 

4

Marcin Dubik, Iwona Szatan

TKTJ

16

12

28

15:01

0:00

0:00

0:00

15:01

 

5

Robert Ryminiecki, Justyna Rędzikowska

Niefizyczni

16

11

27

11:41

0:00

0:00

0:00

11:41

 

6

Dariusz Turek, Krystyna Lenczak

Represja Ponczoch

16

8

24

14:11

0:00

1:30

0:00

15:41

 

7

Filip Malawski, Kamila Malawska

Velocilamy

16

8

24

14:56

1:00

0:00

0:00

15:56

 

8

Rafał Zakrzewski, Sara Zakrzewska

KS Bednarska 1

9

8

17

12:10

0:00

0:00

0:00

12:10

 

9

Dorota Zakrzewska, Maja Zakrzewska

KS Bednarska 2

8

8

16

12:10

0:00

0:00

0:00

12:10

 

                       

Miejsce

Nazwisko i imię AR SOLO                            

Nazwa Zespołu

Prolog 16

Suma pkt 27pkt

Suma PK 43

Suma czasu

Kara czas ZS1

Kara czas ZS 2

Kara czas ZS3

Kara czas ZS4

Razem czas

1

Piotr Pilak

team 360

16

27

43

14:20

0:00

0:00

0:00

0:00

14:20

1

Maciej Pońć

team360

16

27

43

14:20

0:00

0:00

0:00

0:00

14:20

3

Arkadiusz Dziewor

Dzieworek

16

27

43

15:46

0:00

0:00

0:02

0:00

15:48

4

Władysław Warchulec

 

16

27

43

15:46

0:00

0:00

0:05

0:03

15:54

5

Zenon Lulek

Fabryka Grzebieni

16

27

43

17:03

0:00

0:00

0:01

0:00

17:04

6

Grzegorz Korpula

 

16

27

43

18:15

0:00

0:00

0:00

0:00

18:15

7

Krzysiek Pyta

ciecierzyca wełnowiec

16

27

43

19:54

0:00

0:00

0:20

0:01

20:15

8

Leszek Herman Ilżycki

 

16

27

43

20:13

0:00

0:00

0:05

0:02

20:20

9

Arkadiusz Duszak

2PU

16

27

43

20:28

0:00

0:00

0:02

0:07

20:37

10

Mateusz Cieślicki

 

16

27

43

19:54

0:00

1:30

0:03

0:01

21:28

11

Wojciech Wybraniec

 

16

20

36

16:05

0:00

0:00

0:01

0:00

16:06

12

Łukasz Bluza

 

16

18

34

10:55

1:30

0:00

0:03

0:00

12:28

13

Filip Kwietniewski

Yeteam

16

7

23

12:49

1:00

0:00

1:00

1:00

15:49

           

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię EXTRIM MM                          

Nazwa Zespołu

Prolog 16

Suma pkt 31pkt

Suma PK47

Suma czasu

Kara czas ZS1

Kara czas ZS 2

Kara czas ZS3

Kara czas ZS4

Razem czas

1

Paweł Gorczyca, Dariusz Bogumił

Team 360

16

31

47

16:01

0:00

0:00

0:00

0:00

16:01

2

Radosław Defciński, Piotr Jaśkiewicz

Lunatycy

16

31

47

17:32

0:00

0:00

0:00

0:06

17:38

3

Mateusz Talanda, Michał Kołodziejczyk

UltrAspire Polska

16

31

47

17:48

0:00

0:00

0:00

0:06

17:54

4

Kornel Jaskóła, Szymon Pietrowski

Team360/KS Koniec Kiepszczenia

16

31

47

18:08

0:00

0:00

0:01

0:00

18:09

5

Sebastian Mański, Mateusz Kaźmierczak

Eventyr Team

16

30

46

15:47

0:00

0:00

0:00

0:00

15:47

6

Tomasz Radczuk, Oleksandr Darchuk

GE HealthAhead

16

10

26

14:53

1:00

0:00

1:00

1:00

17:53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię EXTRIM MIX                        

Nazwa Zespołu

Prolog 16

Suma pkt 31pkt

Suma PK47

Suma czasu

Kara czas ZS1

Kara czas ZS 2

Kara czas ZS3

Kara czas ZS4

Razem czas

1

Krzysztof Mański, Ula Zimny

Eventyr Team

16

30

46

16:38

0:00

0:00

0:02

0:00

16:40

2

Paweł Sloma, Anna Witkowaska

Ofiary Królika Stefana

16

19

35

17:04

1:00

0:00

0:00

0:00

18:04

3

Andrzej Morel, Paulina Morel

OSA Opole

16

12

28

16:06

1:00

0:00

1:00

1:00

19:06

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię TP 50                                         

Nazwa Zespołu

Suma punktów 11pkt

Suma czasu

 
 

1

Maciej Gąsiorowski

Grupa Pościgowa

11

6:31

 

2/1

Joanna Grabowska

 

11

6:52

 

3

Dariusz Czechowicz

 

11

7:07

 

3

Jacek Litewka

Drużyna Gabrysi

11

7:07

 

5

Mariusz Maryniak

Compass

11

7:08

 

6

Maciej Witkowski

 

11

7:10

 

7

Piotr Szpakowski

BT Quand

11

7:17

 

8

Adrian Król

BnO_Tworóg

11

7:56

 

9/2

Ewa Skubida

 

11

7:57

 

10

Rafał Polański

Natura Adventure Team

11

8:13

 

11

Andrzej Bielski

10WPsam

11

8:13

 

12/3

Wiola Czostków

 

11

8:13

 

13

Paweł Szpak

Motyla Noga

11

9:19

 

14

Ryszard Pręcikowski

 

11

9:25

 

15

Arkadiusz Cieślak

 

11

9:26

 

16

Marcin Weiss

 

11

9:26

 

17

Michał Zaręba

 

11

9:36

 

18/4

Gosia Bujak

 

11

9:57

 

18

Dariusz Glanass

 

11

9:57

 

20

Daniel Stanowski

Elton&Borys

11

10:33

 

20

Mateusz Bogaczyk

 

11

10:33

 

22/5

Agnieszka Kuś

Chrumkająca ciemność

11

11:03

 

22

Michał Kuś

Chrumkająca ciemność

11

11:03

 

24/6

Karolina Dańda

 

11

11:17

 

24

Jacek Dańda

 

11

11:17

 

24

Grzegorz Matura

 

11

11:17

 

27/7

Ewa Hordziejewicz-Karasińska

Ewik

11

11:27

 

27

Sergiusz Białucha

Saint-Sobain Squad

11

11:27

 

29

Tomasz Kania

Paruzja Wrocław

9

7:02

 

30/8

Elżbieta Kuchta

PuchatePoliczkiEli

7

7:46

 

31

Mariusz Pela

 

7

7:46

 

32

Ryszard Okrzesik

 

5

5:19

 

33

Marek Porębski

Dziewiąty

4

4:16

 

NKL

Hubert Puka

 

brak karty

NKL

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię TR 50                                         

Nazwa Zespołu

Suma punktów 8pkt

Suma czasu

1

Stanisław Kruczek

 

8

3:55

2

Roman Trzmielewski

Composs

8

4:04

3

Piotr Duśko

Formacja Śląsk

8

4:25

4/1

Teresa Bugaj

 

8

5:09

5/2

Halina Wojtowicz-Szczepaniak

Aphta Team

8

5:25

5

Paweł Szczepaniak

Aphta Team

8

5:25

7/3

Anna Madej

 

8

5:39

8

Sergiusz Madej

 

8

5:39

9

Konrad Leyko

Soanish Inquisition by MP

7

5:01

10

Artur Okrzesik

 

7

6:08

         
         
         

Miejsce

Nazwisko i imię TR 100                              

Nazwa Zespołu

Suma punktów 16pkt

Suma czasu

1

Ireneusz Towarek

KOMETA Gliwice

16

6:50

2/1

Basia Czarny

Szkoła Fechtunku ARAMIS

16

10:32

2

Grzegorz Czarny

Szkoła Fechtunku ARAMIS

16

10:32

4

Krzysztof Ciosek

Do zobaczenia na mecie

15

10:31

5/2

Anna Niedźwiedzka

Z motyką na słońce

15

10:52

 

Miejsce

Nazwisko i imię TP 15                                         

Nazwa Zespołu

Suma punktów 16pkt

Suma czasu

Kara Czasowa

Razem czas

1

Łukasz Knaś

 

16

3:10

0:08

03:18

2

Tomasz Plecha

Multirunners

16

3:36

0:02

03:38

3

Szymon Krawczyk

Multirunners

16

3:36

0:08

03:44

4

Izabela Smoleń

Multirunners

16

3:36

0:08

03:44

5

Sławomir Bydoń

Multirunners

16

3:36

0:10

03:46

6

Aleksandra Matejska

Żywioł

16

4:11

0:06

04:17

7

Marta Gamrat, Paweł Gamrat

 

16

5:05

0:04

05:09

8

Anna Podraza

 

16

5:37

0:04

05:41

9

Stanisława Skubida

 

16

5:36

0:10

05:46

10

Anna Tuchowska

 

16

5:38

0:10

05:48

11

Magdalena Królikowska, Agnieszka Cyniewska, Anita Sekuła

Miażdżyca Belzebuba

16

6:00

0:06

06:06

13

Radosław Kawczyński

 

13

5:38

0:06

05:44

 

           

Miejsce

Nazwisko i imię TP 15 Rodziny z dziećmi                                        

Nazwa Zespołu

Suma punktów 16pkt

Suma czasu

Kara Czasowa

Razem czas

1

Rafał, Agnieszka, Magdalena, Anna Bator

Daleko jeszcze?

16

3:48

0:06

03:54

2

Magdalena, Szymon, Piotr Weiss

Magda&synowie

16

4:00

0:14

04:14

3

Magdalena Soból

 

16

5:35

0:02

05:37

4

Magdalena, Michał, Barbara Stefani

Fistaszki Atakują

16

5:22

0:16

05:38

5

Wojciech Pasiecznik Ada Chmielowska

CSC Adventure

16

5:35

0:07

05:42

6

Dominik, Gabriela, Aneta Talaga

mła z chrumkami

16

5:47

0:04

05:51

7

Krzysztof, Wojciech Pawlak

Pawlak Team

11

3:55

0:22

04:17

8

Katarzyna Juszczak Koseła, Karolina Koseła, Paulina Koseła

trójca_a

11

5:48

0:02

05:50

9

Krzysztof Koseła, Piotr Koseła

trójca_b

11

5:48

0:08

05:56

10

Krzysztof, Oskar, Małgorzata Mazur

W stronę słońca

8

4:48

0:06

04:54

 

Wyniki 2017 - zima

Miejsce

Nazwisko i imię TP50                                         

Nazwa Zespołu

Suma 15pkt

Suma czasu

 
 

1

Maciej Pońc

Team 360

15

6:16

 

1

Piotr Pilak

Team 360

15

6:16

 

3

Zbigniew Rajtar

Rontil-Compass

15

6:54

 

4

Jerzy Lekki

Lekki Team

15

6:59

 

5

Andrzej Urbański

 

15

7:30

 

6

Mariusz Opioła

 

15

7:31

 

6

Piotr Szpakowski

Quand

15

7:31

 

8

Kuba Stanny

 

15

7:47

 

9

Hubert Puka

Rajd Dolnego Sanu

15

8:00

 

10

Miłosz Brych

 

15

8:01

 

11

Wojciech Robak

ZK Nowy Wiśnicz

15

8:11

 

11

Dariusz Czechowicz

 

15

8:11

 

11

Sergiusz Białucha

Saint Gobain-Squad

15

8:11

 

11

Marek Porębski

Dziewiąty

15

8:11

 

11

Jacek Litewka

Drużyna Gabrysi

15

8:11

 

16

Krzysiek Pyta

 

15

8:26

 

16

Mateusz Cieślicki

Azymut Team

15

8:26

 

18

Szymon Litwa

 

15

8:27

 

19/1

Marta Mońska

 

15

8:34

 

20

Konrad Karpiński

 

15

8:48

 

21

Jacek Majkowski

 

15

9:00

 

22

Łukasz Turacznik

 

15

9:08

 

23

Leszek Herman-Iżycki

LHI

15

9:14

 

24

Marek Lachera

 

15

9:26

 

24

Tomasz Kowal

W pogoni za Duchem

15

9:26

 

26

Tadeusz Podraza

 

15

9:36

 

27/2

Ewa Skubida

 

15

9:36

 

28

Bernard Zakościelny

 

15

9:52

 

29/3

Ewelina Świderska-Zakościelna

 

15

9:52

 

30/4

Barbara Szmyt

KlnO Stowarzysze

15

10:09

 

31

Tomasz Łaski

KlnO Stowarzysze

15

10:09

 

32

Jacek Wąsik

 

15

10:13

 

33/5

Monika Swędzioł

W pogoni za Duchem

15

10:22

 

33/5

Agnieszka Makowska

W pogoni za Duchem

15

10:22

 

35

Tomasz Waszkiewicz

 

15

10:23

 

36

Sławomir Gdowski

 

15

11:17

 

36

Rafał Jabłoński

Złamane wiosło

15

11:17

 

38

Tadeusz Gasiorek

Złamane wiosło

15

11:18

 

39

Jarosław Wojtyra

 

14

11:08

 

39

Radoswław Musioł

 

14

11:08

 

41

Wojciech Wybraniec

 

12

9:55

 

42

Jerzy Sokulski

 

12

11:58

 

43

Franciszek Zakrzyński

 

12

12:32

 

44/7

Anna Podraza

 

8

7:21

 

45

Sylwester Jagodziński

 

8

11:40

 

45/8

Barbara Wysocka

 

8

11:40

 

Limit czasowy

Daniel Stanowski

Elton&Borys

15

12:56

 

Limit czasowy

Mateusz Bogaczyk

 

15

12:56

 

Rezyg.

Michał Szczęsny

 

4

0:00