Wyniki 2017 - zima

Miejsce

Nazwisko i imię TP50                                         

Nazwa Zespołu

Suma 15pkt

Suma czasu

 
 

1

Maciej Pońc

Team 360

15

6:16

 

1

Piotr Pilak

Team 360

15

6:16

 

3

Zbigniew Rajtar

Rontil-Compass

15

6:54

 

4

Jerzy Lekki

Lekki Team

15

6:59

 

5

Andrzej Urbański

 

15

7:30

 

6

Mariusz Opioła

 

15

7:31

 

6

Piotr Szpakowski

Quand

15

7:31

 

8

Kuba Stanny

 

15

7:47

 

9

Hubert Puka

Rajd Dolnego Sanu

15

8:00

 

10

Miłosz Brych

 

15

8:01

 

11

Wojciech Robak

ZK Nowy Wiśnicz

15

8:11

 

11

Dariusz Czechowicz

 

15

8:11

 

11

Sergiusz Białucha

Saint Gobain-Squad

15

8:11

 

11

Marek Porębski

Dziewiąty

15

8:11

 

11

Jacek Litewka

Drużyna Gabrysi

15

8:11

 

16

Krzysiek Pyta

 

15

8:26

 

16

Mateusz Cieślicki

Azymut Team

15

8:26

 

18

Szymon Litwa

 

15

8:27

 

19/1

Marta Mońska

 

15

8:34

 

20

Konrad Karpiński

 

15

8:48

 

21

Jacek Majkowski

 

15

9:00

 

22

Łukasz Turacznik

 

15

9:08

 

23

Leszek Herman-Iżycki

LHI

15

9:14

 

24

Marek Lachera

 

15

9:26

 

24

Tomasz Kowal

W pogoni za Duchem

15

9:26

 

26

Tadeusz Podraza

 

15

9:36

 

27/2

Ewa Skubida

 

15

9:36

 

28

Bernard Zakościelny

 

15

9:52

 

29/3

Ewelina Świderska-Zakościelna

 

15

9:52

 

30/4

Barbara Szmyt

KlnO Stowarzysze

15

10:09

 

31

Tomasz Łaski

KlnO Stowarzysze

15

10:09

 

32

Jacek Wąsik

 

15

10:13

 

33/5

Monika Swędzioł

W pogoni za Duchem

15

10:22

 

33/5

Agnieszka Makowska

W pogoni za Duchem

15

10:22

 

35

Tomasz Waszkiewicz

 

15

10:23

 

36

Sławomir Gdowski

 

15

11:17

 

36

Rafał Jabłoński

Złamane wiosło

15

11:17

 

38

Tadeusz Gasiorek

Złamane wiosło

15

11:18

 

39

Jarosław Wojtyra

 

14

11:08

 

39

Radoswław Musioł

 

14

11:08

 

41

Wojciech Wybraniec

 

12

9:55

 

42

Jerzy Sokulski

 

12

11:58

 

43

Franciszek Zakrzyński

 

12

12:32

 

44/7

Anna Podraza

 

8

7:21

 

45

Sylwester Jagodziński

 

8

11:40

 

45/8

Barbara Wysocka

 

8

11:40

 

Limit czasowy

Daniel Stanowski

Elton&Borys

15

12:56

 

Limit czasowy

Mateusz Bogaczyk

 

15

12:56

 

Rezyg.

Michał Szczęsny

 

4

0:00

 

Rezyg.

Marcin Kowalczyk

PIES

2

0:00

 

Zgubiona karta

Justyna Zakrzyńska

 

 

12:32

 

NKL

Karolina Pacek

Indywidualnie Mazowsze

12

10:12

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię TP 15                                         

Nazwa Zespołu

Suma 6pkt

Suma

 
 

1

Adrian Krol

 

6

2:09

 

2

Maciej Witkowski

 

6

2:20

 

3

Paweł Franczyk, Barbara Skupień-Franczyk, Dorota Franczyk

TKB Tenczynek

6

3:05

 

4

Roman Blimke

Wawelskie Smoki

6

3:44

 

5

Marcin Brych

 

6

3:46

 

6

Marta Gamrat, Wiesław Serafin, Paweł Gamrat

Dajemy Radę

6

3:58

 

6

Marek Kościółek, Magdalena Grzyb

Dajemy Radę

6

3:58

 

8

Ewelina Fulek, Sebastian Wika

Róża Wiatrów

6

4:00

 

9

Małgorzata Brulewska, Marek Bukowski

Urbeksiarze

6

4:10

 

10

Krzysztof Ciereniewicz

 

6

5:05

 

10

Patryk Bchenek, Anna Palonek

 

6

5:59

 

12

Dorota Zakrzewska, Maja Zakrzewska, Sara Zakrzewska

KS Bednarska

6

4:10

 

Pies       Narty

Bartłomiej Karabin, Magdalena Stępień

Polowanie na wiewiórkę

6

3:10

 

Zagubiona Karta

Oskar Fułek

North west

6

0:00

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię OPEN                                         

Nazwa Zespołu

Suma 10pkt

Suma czasu

Kara czasowa

Razem czas

 
 

1

Marcin Zdziebło, Krzysztof Mański

EVENTYR TEAM

10

6:18

0:07

6:25

 

2

Rafał Polański    Paweł Adamczyk

Accelerate

10

10:12

0:07

10:19

 

3

Paweł Szczepaniak Marcin Cendry

 

10

10:37

0:06

10:43

 

4

Jerzy Szar        Bartosz Szar

Szara strefa

10

11:21

0:06

11:27

 
               

Miejsce

Nazwisko i imię OPEN  MIX                                

Nazwa Zespołu

Suma 10pkt

Suma czasu

Kara czasowa

Razem czas

 
 

1

Justyna Massalska Marcin Michalewicz

Natria Adventure Team

10

9:56

0:01

9:57

 

2

Grzegorz Czarny, Basia Czarny

Szkoła Fechtunku ARAMIS

10

16:26

0:00

16:26

 

3

Filip Malawski    Kamila Malawska

Velocilamy

7

13:09

0:01

13:10

 

 

 

 

 

 

             

Miejsce

Nazwisko i imię AR SOLO                            

Nazwa Zespołu

Suma pkt 17pkt

Suma czasu

Kara czasowa

Razem czas

 
 

1

Zbigniew Mossoczy

bikeBoard

17

10:18

0:00

10:18

 

2

Arkadiusz Dziewor

Dzieworek

17

10:20

0:00

10:20

 

3

Władysław Wachulec

 

17

10:29

0:00

10:29

 

4

Paweł Słomka

KTR Bikeorient

17

13:13

0:00

13:13

 

7

Robert Lipiński

 

12

12:10

0:00

12:10

 

5

Filip Kwietniewski

 

12

14:38

0:00

14:38

 

6

Wojciech Kapustka

ArsBona

4

10:19

1:00

11:19

 

Rezyg.

Paweł Gorczyca

 

11

0:00

0:00

0:00

 
       

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię EXTRIM                            Rajd Czterech Żywiołów 2017

Nazwa Zespołu

Suma pkt 29pkt

Suma czasu

Kara czasowa

Razem czas

 
 

1

Mateusz Talanda, Michał Kołodziejczyk

Ultraspire/Prawdziwa Stal

28

19:00

1:00

20:00

 

2

Marzka Janerka Moroń, Artur Moroń

Dziabnięci

23

17:29

0:00

17:29

 

3

Rafał Zakrzewski, Maciej Całka

KS Bednarska

18

16:11

0:00

16:11

 

4

Andrzej Morel Mateusz Gruntowski

OSA Opole

12

12:39

0:00

12:39

 

 

 

 

JoomSpirit