Wyniki 2017 - lato

Miejsce

Nazwisko i imię OPEN                                         

Nazwa Zespołu

Prolog 16

Suma pkt 12pkt

Suma PK 28

Suma czasu

Kara czas ZS1

Kara czas ZS2

Kara czas ZS3

Razem czas

 

1

Łukasz Drewniak, Joanna Jachym

Ultra AR Team

16

12

28

10:43

0:00

0:00

0:00

10:43

 

2

Karabin Bartłomiej, Magdalena Stępień

Polowanie na wiewiórkę

16

12

28

11:08

1:00

0:00

0:00

12:08

 

3

Wojciech Kapustka, Seweryn Kucharczyk

ArsBona

16

12

28

12:59

0:00

0:00

0:00

12:59

 

4

Marcin Dubik, Iwona Szatan

TKTJ

16

12

28

15:01

0:00

0:00

0:00

15:01

 

5

Robert Ryminiecki, Justyna Rędzikowska

Niefizyczni

16

11

27

11:41

0:00

0:00

0:00

11:41

 

6

Dariusz Turek, Krystyna Lenczak

Represja Ponczoch

16

8

24

14:11

0:00

1:30

0:00

15:41

 

7

Filip Malawski, Kamila Malawska

Velocilamy

16

8

24

14:56

1:00

0:00

0:00

15:56

 

8

Rafał Zakrzewski, Sara Zakrzewska

KS Bednarska 1

9

8

17

12:10

0:00

0:00

0:00

12:10

 

9

Dorota Zakrzewska, Maja Zakrzewska

KS Bednarska 2

8

8

16

12:10

0:00

0:00

0:00

12:10

 

                       

Miejsce

Nazwisko i imię AR SOLO                            

Nazwa Zespołu

Prolog 16

Suma pkt 27pkt

Suma PK 43

Suma czasu

Kara czas ZS1

Kara czas ZS 2

Kara czas ZS3

Kara czas ZS4

Razem czas

1

Piotr Pilak

team 360

16

27

43

14:20

0:00

0:00

0:00

0:00

14:20

1

Maciej Pońć

team360

16

27

43

14:20

0:00

0:00

0:00

0:00

14:20

3

Arkadiusz Dziewor

Dzieworek

16

27

43

15:46

0:00

0:00

0:02

0:00

15:48

4

Władysław Warchulec

 

16

27

43

15:46

0:00

0:00

0:05

0:03

15:54

5

Zenon Lulek

Fabryka Grzebieni

16

27

43

17:03

0:00

0:00

0:01

0:00

17:04

6

Grzegorz Korpula

 

16

27

43

18:15

0:00

0:00

0:00

0:00

18:15

7

Krzysiek Pyta

ciecierzyca wełnowiec

16

27

43

19:54

0:00

0:00

0:20

0:01

20:15

8

Leszek Herman Ilżycki

 

16

27

43

20:13

0:00

0:00

0:05

0:02

20:20

9

Arkadiusz Duszak

2PU

16

27

43

20:28

0:00

0:00

0:02

0:07

20:37

10

Mateusz Cieślicki

 

16

27

43

19:54

0:00

1:30

0:03

0:01

21:28

11

Wojciech Wybraniec

 

16

20

36

16:05

0:00

0:00

0:01

0:00

16:06

12

Łukasz Bluza

 

16

18

34

10:55

1:30

0:00

0:03

0:00

12:28

13

Filip Kwietniewski

Yeteam

16

7

23

12:49

1:00

0:00

1:00

1:00

15:49

           

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię EXTRIM MM                          

Nazwa Zespołu

Prolog 16

Suma pkt 31pkt

Suma PK47

Suma czasu

Kara czas ZS1

Kara czas ZS 2

Kara czas ZS3

Kara czas ZS4

Razem czas

1

Paweł Gorczyca, Dariusz Bogumił

Team 360

16

31

47

16:01

0:00

0:00

0:00

0:00

16:01

2

Radosław Defciński, Piotr Jaśkiewicz

Lunatycy

16

31

47

17:32

0:00

0:00

0:00

0:06

17:38

3

Mateusz Talanda, Michał Kołodziejczyk

UltrAspire Polska

16

31

47

17:48

0:00

0:00

0:00

0:06

17:54

4

Kornel Jaskóła, Szymon Pietrowski

Team360/KS Koniec Kiepszczenia

16

31

47

18:08

0:00

0:00

0:01

0:00

18:09

5

Sebastian Mański, Mateusz Kaźmierczak

Eventyr Team

16

30

46

15:47

0:00

0:00

0:00

0:00

15:47

6

Tomasz Radczuk, Oleksandr Darchuk

GE HealthAhead

16

10

26

14:53

1:00

0:00

1:00

1:00

17:53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię EXTRIM MIX                        

Nazwa Zespołu

Prolog 16

Suma pkt 31pkt

Suma PK47

Suma czasu

Kara czas ZS1

Kara czas ZS 2

Kara czas ZS3

Kara czas ZS4

Razem czas

1

Krzysztof Mański, Ula Zimny

Eventyr Team

16

30

46

16:38

0:00

0:00

0:02

0:00

16:40

2

Paweł Sloma, Anna Witkowaska

Ofiary Królika Stefana

16

19

35

17:04

1:00

0:00

0:00

0:00

18:04

3

Andrzej Morel, Paulina Morel

OSA Opole

16

12

28

16:06

1:00

0:00

1:00

1:00

19:06

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię TP 50                                         

Nazwa Zespołu

Suma punktów 11pkt

Suma czasu

 
 

1

Maciej Gąsiorowski

Grupa Pościgowa

11

6:31

 

2/1

Joanna Grabowska

 

11

6:52

 

3

Dariusz Czechowicz

 

11

7:07

 

3

Jacek Litewka

Drużyna Gabrysi

11

7:07

 

5

Mariusz Maryniak

Compass

11

7:08

 

6

Maciej Witkowski

 

11

7:10

 

7

Piotr Szpakowski

BT Quand

11

7:17

 

8

Adrian Król

BnO_Tworóg

11

7:56

 

9/2

Ewa Skubida

 

11

7:57

 

10

Rafał Polański

Natura Adventure Team

11

8:13

 

11

Andrzej Bielski

10WPsam

11

8:13

 

12/3

Wiola Czostków

 

11

8:13

 

13

Paweł Szpak

Motyla Noga

11

9:19

 

14

Ryszard Pręcikowski

 

11

9:25

 

15

Arkadiusz Cieślak

 

11

9:26

 

16

Marcin Weiss

 

11

9:26

 

17

Michał Zaręba

 

11

9:36

 

18/4

Gosia Bujak

 

11

9:57

 

18

Dariusz Glanass

 

11

9:57

 

20

Daniel Stanowski

Elton&Borys

11

10:33

 

20

Mateusz Bogaczyk

 

11

10:33

 

22/5

Agnieszka Kuś

Chrumkająca ciemność

11

11:03

 

22

Michał Kuś

Chrumkająca ciemność

11

11:03

 

24/6

Karolina Dańda

 

11

11:17

 

24

Jacek Dańda

 

11

11:17

 

24

Grzegorz Matura

 

11

11:17

 

27/7

Ewa Hordziejewicz-Karasińska

Ewik

11

11:27

 

27

Sergiusz Białucha

Saint-Sobain Squad

11

11:27

 

29

Tomasz Kania

Paruzja Wrocław

9

7:02

 

30/8

Elżbieta Kuchta

PuchatePoliczkiEli

7

7:46

 

31

Mariusz Pela

 

7

7:46

 

32

Ryszard Okrzesik

 

5

5:19

 

33

Marek Porębski

Dziewiąty

4

4:16

 

NKL

Hubert Puka

 

brak karty

NKL

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię TR 50                                         

Nazwa Zespołu

Suma punktów 8pkt

Suma czasu

1

Stanisław Kruczek

 

8

3:55

2

Roman Trzmielewski

Composs

8

4:04

3

Piotr Duśko

Formacja Śląsk

8

4:25

4/1

Teresa Bugaj

 

8

5:09

5/2

Halina Wojtowicz-Szczepaniak

Aphta Team

8

5:25

5

Paweł Szczepaniak

Aphta Team

8

5:25

7/3

Anna Madej

 

8

5:39

8

Sergiusz Madej

 

8

5:39

9

Konrad Leyko

Soanish Inquisition by MP

7

5:01

10

Artur Okrzesik

 

7

6:08

         
         
         

Miejsce

Nazwisko i imię TR 100                              

Nazwa Zespołu

Suma punktów 16pkt

Suma czasu

1

Ireneusz Towarek

KOMETA Gliwice

16

6:50

2/1

Basia Czarny

Szkoła Fechtunku ARAMIS

16

10:32

2

Grzegorz Czarny

Szkoła Fechtunku ARAMIS

16

10:32

4

Krzysztof Ciosek

Do zobaczenia na mecie

15

10:31

5/2

Anna Niedźwiedzka

Z motyką na słońce

15

10:52

 

Miejsce

Nazwisko i imię TP 15                                         

Nazwa Zespołu

Suma punktów 16pkt

Suma czasu

Kara Czasowa

Razem czas

1

Łukasz Knaś

 

16

3:10

0:08

03:18

2

Tomasz Plecha

Multirunners

16

3:36

0:02

03:38

3

Szymon Krawczyk

Multirunners

16

3:36

0:08

03:44

4

Izabela Smoleń

Multirunners

16

3:36

0:08

03:44

5

Sławomir Bydoń

Multirunners

16

3:36

0:10

03:46

6

Aleksandra Matejska

Żywioł

16

4:11

0:06

04:17

7

Marta Gamrat, Paweł Gamrat

 

16

5:05

0:04

05:09

8

Anna Podraza

 

16

5:37

0:04

05:41

9

Stanisława Skubida

 

16

5:36

0:10

05:46

10

Anna Tuchowska

 

16

5:38

0:10

05:48

11

Magdalena Królikowska, Agnieszka Cyniewska, Anita Sekuła

Miażdżyca Belzebuba

16

6:00

0:06

06:06

13

Radosław Kawczyński

 

13

5:38

0:06

05:44

 

           

Miejsce

Nazwisko i imię TP 15 Rodziny z dziećmi                                        

Nazwa Zespołu

Suma punktów 16pkt

Suma czasu

Kara Czasowa

Razem czas

1

Rafał, Agnieszka, Magdalena, Anna Bator

Daleko jeszcze?

16

3:48

0:06

03:54

2

Magdalena, Szymon, Piotr Weiss

Magda&synowie

16

4:00

0:14

04:14

3

Magdalena Soból

 

16

5:35

0:02

05:37

4

Magdalena, Michał, Barbara Stefani

Fistaszki Atakują

16

5:22

0:16

05:38

5

Wojciech Pasiecznik Ada Chmielowska

CSC Adventure

16

5:35

0:07

05:42

6

Dominik, Gabriela, Aneta Talaga

mła z chrumkami

16

5:47

0:04

05:51

7

Krzysztof, Wojciech Pawlak

Pawlak Team

11

3:55

0:22

04:17

8

Katarzyna Juszczak Koseła, Karolina Koseła, Paulina Koseła

trójca_a

11

5:48

0:02

05:50

9

Krzysztof Koseła, Piotr Koseła

trójca_b

11

5:48

0:08

05:56

10

Krzysztof, Oskar, Małgorzata Mazur

W stronę słońca

8

4:48

0:06

04:54

 

Regulamin TR100 i TR50

I. RYWALIZACJA

1.      Start indywidualny. Warunkiem dopuszczenia do startu jest ukończony 16 rok życia ( osoby niepełnoletnie – przedstawiają pisemną zgodę rodziców na uczestnictwo w RAJDZIE).

2.      Uczestnicy startują w zawodach pod imieniem i nazwiskiem można podawać dodatkowo nazwę zespołu

3.      Wszystkie uczestnicy startują jednocześnie i zmierzają do mety non-stop. Uczestnicy według własnego uznania określają tempo poruszania się oraz czas i miejsca odpoczynku. Trasa wyznaczona będzie w terenie w postaci punktów kontrolnych.

4.      Zadaniem uczestnika jest zgłoszenie się na poszczególnych punktach kontrolnych. Droga pomiędzy punktami jest dowolna a jej wybór należy do zespołów.

5.      O kolejności w klasyfikacji ogólnej decyduje liczba zaliczonych punktów kontrolnych. Przy jednakowej liczbie zaliczonych PK decyduje czas przybycia na metę.

6.      Na wszystkich etapach zawodnicy poruszają się pieszo.

7.      Klasyfikacja i weryfikacja punktów odbywa się tylko na podstawie karty startowej. W przypadku zagubienia lub zniszczenia karty uniemożliwiające odczytanie potwierdzenia punktów skutkuje niesklasyfikowaniem zawodnika. Track GPS, nie jest formą potwierdzania obecności na punkcie.

8.      Na wypadek braku PK należy niezwłocznie poinformować o tym fakcie organizatora.

II. MAPY

1.      Całą Trasę uczestnicy pokonują przy użyciu kompletu map przygotowanych i dostarczonych przez Organizatorów.

2.      Zabronione jest korzystanie z innych map.(np. w postaci aplikacji nawigacyjnych dostępnych w telefonach komórkowych, urządzeniach GPS itd.)

3.      Na mapie punkty kontrolne zaznaczone są okręgami i ponumerowane - kolejność zaliczania dowolna  Meta zaznaczona podwójnym okręgiem. Miejsce dokładnej lokalizacji punktu to środek okręgu.

4.      Zabronione jest korzystanie z nawigacji GPS.

III. PUNKT KONTROLNY (PK)

1.      Punkt kontrolny wyposażony jest biało-pomarańczowy lampion, kolejny numer oraz przyrząd do potwierdzania (perforator) chyba, że organizator zdecydował inaczej, o czym uczestnicy zostaną powiadomieni przed startem.

2.      Na niektórych PK mogą być sędziowie.

3.      Zawodnik  sam dokonuje potwierdzenia na karcie startowej przyrządem umieszczonym przy lampionie (niezależnie, czy na PK jest obsługa sędziowska, czy jej nie ma).

4.      W przypadku, gdy uczestnik znajduje się w terenie w miejscu oznaczonym na mapie i uznaje, że nie ma PK, powiadamia o zaistniałym fakcie BIURO ZAWODÓW.

5.       

6.      IV. WYPOSAŻENIE UCZESTNIKÓW

1.      Na całej trasie uczestnicy mogą korzystać jedynie z własnego ekwipunku (posiadanego na starcie lub strefach zmian). Zabronione jest przyjmowanie i korzystanie z wyposażenia dostarczonego przez osoby postronne.

2.      Wszyscy uczestnicy muszą posiadać podstawowe wyposażenie, które wymienione zostało poniżej. Organizatorzy mogą dokonać kontroli sprzętu przed rozpoczęciem zawodów, jak również zastrzegają sobie prawo do sprawdzania go w trakcie zawodów.

WYPOSAŻENIE ZABRONIONE:

  • broń (inna niż scyzoryk lub nóż
  • noktowizory
  • mapy inne niż zapewnianie przez Organizatorów
  • nawigacja GPS

WYPOSAŻENIE OBOWIĄZKOWE:

  • 1 x gwizdek
  • 1 x czołówka (lub inna latarka) z zestawem baterii
  • 1 x folia NRC (min. 200 x 150 cm)
  • 1 x migające światło (białe lub czerwone) lub odblaski 

  • 1 x dokument tożsamości
  • 1 x telefon komórkowy - którego nr posiada biuro zawodów
  • 1 x sprawny rower
  • 1 x kask rowerowy lub wspinaczkowy
  • 1 x przednie światełko dające białe światło widoczne przynajmniej ze 150 metrów (może być czołówka)
  • 1 x tylne czerwone światełko

WYPOSAŻENIE ZALECANE:

  • ubezpieczenie medyczne i NNW
  • ubiór odpowiedni do warunków rywalizacji

V. ZASADY KLASYFIKACJI

1.      Ukończenie zawodów.

a.      Kryterium klasyfikacji zawodnika - w pierwszej kolejności - liczba zaliczonych PK oraz - przy jednakowej ich liczbie - czas pokonania trasy + kary czasowe.

b.     Uczestnik zobowiązany jest do zgłaszania się na poszczególnych punktach kontrolnych.

2.      Rezygnacja

a.     W przypadku wycofania się zawodnika zobowiązany jest on do niezwłocznego powiadomienia o tym Organizatorów.

b.      Organizatorzy nie odpowiadają za uczestnika, który się wycofa. Uczestnik sam zapewnia sobie środek transportu do bazy zawodów. Nie dotyczy to sytuacji związanej z udzieleniem pomocy medycznej.

3.      Dyskwalifikacja
Organizator zastrzega sobie prawo wycofania z trasy zawodnika:

a.      w przypadku stwierdzenia przez obsługę medyczną niezdolności do kontynuacji wysiłku,

b.     w przypadku złamania przepisów niniejszego regulaminu.

VI. PROTESTY

1.      Organizator zobowiązany jest do umożliwienia składania protestów (w formie ustnej, pisemnej bądź elektronicznej) przez uczestników w terminie min. 3 dni od ogłoszenia wyników wstępnych, przy czym wyniki oficjalne powinny pojawić się nie później niż 2 tyg. po zakończeniu zawodów.

2.      Organizator zawodów nie ma prawa pobierać kaucji od wnoszonego przez zawodnika protestu.


VII. LIMIT CZASU

1.      Limit czasu na pokonanie tras wyznacza się na 12h – TR100 i 12h – TR50 – 6h

2.      Limity będą podane na mapie lub opisie trasy (przy poszczególnych punktach kontrolnych) w godzinach liczonych od startu.

3.      Uczestnicy, którzy przybędą na metę po upływie limitu nie będą klasyfikowani

VIII. KARY I PREMIE CZASOWE

1.      Kary czasowe dla zespołu naliczane będą za:

·       brak lub użyczanie pozostałego wyposażenia obowiązkowego - 15-30 minut

·       brak osobistego numeru startowego - 1 godzina

·       niepoprawne noszenie osobistego numeru startowego - 30 minut

·       nanoszenie na osobisty numer startowy napisów, reklam i oznaczeń innych niż dopuszczone przez Organizatora - 30 minut

2.      W wyjątkowych przypadkach Organizatorzy mogą podjąć decyzję o dodatkowej premii czasowej dla uczestników.

3.      Kary i premie czasowe doliczone będą do czasu pokonania trasy po przybyciu zespołu na metę.

IX. NUMERY STARTOWE

1.      Zawodnicy otrzymują osobiste numery startowe w biurze zawodów podczas rejestracji.

2.      Podczas zawodów wszyscy zawodnicy zobowiązani są występować z widocznymi i poprawnie założonymi numerami startowymi.

3.      Zabronione jest choćby częściowe zasłanianie numerów startowych oraz nanoszenie na numery startowe napisów, reklam i oznaczeń innych niż dopuszczone przez Organizatora.

4.       Zawodnicy mogą umieszczać na swoich strojach reklamy własnych sponsorów, jednakże zabronione jest zasłanianie reklam widocznych na numerach startowych.

X. ŻYWIENIE NA TRASIE

1.      Zawodnicy sami zapewniają sobie jedzenie i picie na cały czas trwania zawodów, jak również są odpowiedzialni za pakowanie całego swojego prowiantu, wyposażenia oraz narzędzi przed zawodami.

2.      Zawodnicy mogą na trasie uzupełniać napoje i żywność w napotkanych sklepach lub punktach gastronomicznych. Organizator nie bierze odpowiedzialności za godziny ich otwarcia i zaopatrzenie.

3.      Zabronione jest korzystanie z zorganizowanej pomocy w przygotowywaniu posiłków.

4.      Organizator zapewnia ciepły posiłek i napój w bazie po zakończeniu trasy, w wyznaczonych godzinach.

5.      Harmonogram wydawania posiłków będzie dostępny w biurze rajdu.

XIII. BEZPIECZEŃSTWO

1.      Informacje ogólne

·       Wszyscy zawodnicy muszą przestrzegać zasad ustalonych przez Organizatora i muszą posiadać cały sprzęt wymagany przez Organizatorów.

·       Każdy zawodnik musi posiadać przez cały okres zawodów przynajmniej jeden sprawny telefon komórkowy.

·       Każdy zawodnik zobowiązany jest podpisać Oświadczenie, w którym oświadcza, że bierze udział w zawodach na własną odpowiedzialność i ryzyko.

2.      Procedury w razie wypadku

·       Ważne numery telefonów znajdować się będą w informacjach dla zawodników.

·       Zawodnicy zobowiązani są do niezwłocznego poinformowania organizatora o wypadku.

·       Jeśli dojdzie do niebezpiecznej sytuacji lub zdarzenia, a telefony komórkowe utracą zasięg i niemożliwe stanie się skontaktowanie z Organizatorami, zawodnicy na „własną rękę” organizują pomoc medyczną, jednocześnie w jak najkrótszym czasie informują biuro rajdu o zaistniałej sytuacji i poczynionych krokach.

·       Każdy zawodnik zobowiązany jest do udzielenia pomocy drugiemu zawodnikowi w razie wypadku. W konsekwencji nie udzielenia pomocy, również osobie z przeciwnego zespołu zawodnik lub drużyna zostanie zdyskwalifikowany.

·       Zawodnikom udzielającym pomocy, którzy nie ulegli wypadkowi zostanie przyznany bonus czasowy od Organizatorów.

XIV. UBEZPIECZENIE

1.      Wszyscy zawodnicy startują na swoja własną odpowiedzialność i ryzyko.

2.      Organizator nie ponosi odpowiedzialności za żadne wypadki, które zdarzą się w trakcie zawodów.

3.      Uczestnicy zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia NNW

XV. ZAKAZY I OBOWIĄZKI

1.      Zawodnicy pokonują całą trasę samodzielnie. Obowiązuje absolutny zakaz korzystania z zorganizowanej pomocy osób trzecich.

2.      Obowiązuje zakaz korzystania z jakichkolwiek niedopuszczonych przez organizatorów środków transportu podczas pokonywania trasy. Wszystkie odcinki trasy, gdzie istnieje możliwość wykorzystania transportu, będą obserwowane przez sędziów. Stwierdzenie złamania tego zakazu spowoduje dyskwalifikację uczestnika

3.      Niedozwolone jest korzystanie z innych map niż te, które wręczy Organizator, pod groźbą dyskwalifikacji.

4.      Obowiązuje zakaz poruszania się po uprawach rolnych, szkółkach leśnych i terenach prywatnych.

XVI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.      Powyższe przepisy określają zasady przeprowadzenia i klasyfikacji podczas Rajdu Czterech Żywiołów. Przepisy mogą ulec zmianie przed rozpoczęciem zawodów, o czym uczestnicy zostaną poinformowani.

2.      Uczestnicy ponoszą pełną odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania zadań i pokonywania trasy.

3.      Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność i ryzyko.

4.      Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody i czyny uczestników oraz osób trzecich.

5.      Organizatorzy nie zapewniają transportu dla uczestników, którzy przerywają rywalizację na trasie.

6.      Wszyscy uczestnicy startując w zawodach wyrażają zgodę na publikację ich wizerunku w relacjach z imprezy zamieszczonych w mediach oraz materiałach promocyjnych organizatorów, patronów medialnych i sponsorów.

7.      Wszyscy uczestnicy startując w zawodach wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z realizacją zawodów oraz do celów marketingowych organizatorów, patronów medialnych i sponsorów.

8.      Ostateczna interpretacja niniejszych przepisów należy do organizatorów. 

 

 

Wyniki 2016 - lato

AR Solo

Miej.

nazwisko i imię AR Solo                                    

Nazwa

PK

Czas Łącznie

ZS 1

ZS 2

Kara czas.

Razem

1

Zbyszek Mossoczy

bikeBoard

34

9:18

00:00

00:00

00:00

9:18:00

2

Maciej Mierzwa

 

34

9:25

00:00

00:00

00:00

9:25:00

3

Paweł Gorczyca

 

34

9:31

00:00

00:00

00:00

9:31:00

4

Wojciech Wybraniec

 

34

11:09

00:00

01:30

01:30

12:39:00

5

Marcin Kowalczyk

 

34

11:15

01:30

01:30

03:00

14:15:00

6

Robert Mucha

 

34

14:35

00:00

01:30

01:30

16:05:00

7

Filip Kwietniewski

 

21

15:20

00:00

00:00

00:00

15:20:00

 

TP 15

Miej.

nazwisko i imię TP 15                                 

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

1

Kamila Lachera

W pogoni za duchem

16

3:57

2

Agnieszka Makowska

W pogoni za duchem

16

3:57

3

Magdalna Tetlak, Pawł Tetlak

Krejzole

16

4:25

NKL

Ewelina Urbańska, Anna Jędrzejczak, Ewa Kończalska

Niezorientowane

16

6:19

NKL

Wojciech Sorbian, Katarzyna Ciepiela

KCWS

16

6:19

NKL

Iwona Słaboń, Katarzyna Krzywoń, Aleksandra Klyta, Patrycja Szczechowicz, Wiktoria Zakrzewska, Martyna Grabara, Maciej Fiebelkorn

 

9

6:07

 

Rodzina

     

1

Abu Szjna, Maciuś, Gabi Buzek

Nożny Orjent Lidera

16

5:47

2

Radosław Paszko, Wiktor Pilis

Radek i Wiktor

16

5:51

3

Wojciech Pasiecznik, Ada Chmielowska

Bad Medicine

15

5:53

4

Grzegorz, Ignacy,Ryszard Suchecki

 

13

5:41

NKL

Gabrysia, Dominik Talaga, Dariusz, Mateusz Pieprzyca

Promyczki

16

6:27

NKL

Marcin Jackowski, Marcin Jerzy Jackowski

Promyczki

15

6:11

NKL

Aneta, Katarzyna Talaga, Kinga, Wiktoria Pieprzyca

O matko i córko

8

6:24

 

TP 50

Miej.

nazwisko i imię TP 50                                   

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

1

Konrad Karpiński

 

11

6:38

2/1

Izabela Osyszko

 

11

7:57

2

Andrzej Osyszko

 

11

7:57

4

Jacek Wąsik

cbfs

11

9:16

5

Mateusz Kostrzewski

 

11

10:25

6

Sergiusz Białucha

Saint Gobain-Squad

11

10:58

7/2

Joanna Patyk

 

11

10:58

7/2

Ela Huzior

 

11

10:58

9

Łukasz Bluza

 

10

6:49

10

Tomasz Waszkiewicz

 

9

8:54

11

Marek Lachera

 

9

8:54

12/4

Natalia Kłeczek

 

9

11:30

13

Jacek Biś

 

8

10:05

14

Adam Kuśmierski

 

8

10:05

 

Open MM

Miej.

nazwisko i imię

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

ZS 1

ZS 2

stop czas

Razem

1

Artur Moroń,

Arkadiusz Dziewor

DD

31

9:18

00:00

00:00

00:00

9:18:00

2

Konrad Ciuraszkiewicz, Jerzy Lekki

Tetrahedron/UltrAspire

31

9:30

00:00

00:00

00:00

9:30:00

3

Wojciech Stolarczyk, Krzysztof Mroszczak

ICEBUG TEAM

31

10:07

00:00

00:00

00:00

10:07:00

4

Grzegorz Gajek, Mariusz Maryniak

świeży krok

31

10:54

00:00

00:00

00:00

10:54:00

5

Paweł Perykasza, Grzegorz Góral

Góralska Kaszanka na Ostro ;)

31

10:59

00:00

00:00

00:00

10:59:00

5

Mariusz Kardacz, Tomasz Bar

Xraw

31

10:59

00:00

00:00

00:00

10:59:00

5

Kuba Kałuski,

Marek Bar

BarKał

31

10:59

00:00

00:00

00:00

10:59:00

8

Piotr Banach,

Kuba Staszczyk

PiK

31

11:58

00:00

00:00

00:55

11:03:00

9

Piotr Niessner, Zbigniew Rajtar

KS Kandahar/ Rontil

31

11:29

00:00

00:00

00:00

11:29:00

10

Piotr Duśko,

Krzysztof Sztuma

Formacja Śląsk

31

11:42

00:00

00:00

00:00

11:42:00

11

Tomasz Domin,

Paweł Wolak

Kiełbaski z nyski na słodko

31

10:26

00:00

03:00

00:00

13:26:00

12

Jacek Litewka,

Jan Litewka

J2

30

12:37

00:00

03:00

00:41

14:56:00

NKL

Paweł Jary,

Jacek Wrzeciono

Equipos Nucleares

30

12:45

00:00

00:00

00:37

12:08:00

NKL

Dariusz Wilczyński, Paweł Jachym

Bez napinki

31

12:10

00:00

00:00

00:00

12:10:00

NKL

Mateusz Haber,

Romek Szuba

Ja i Kapusta Gramy Razem z Wami

30

12:37

00:00

00:00

00:00

Zgubiona karta, ale odnaleziona, dobrze szło

NKL

Przemysław Beśka, Bartłomiej Dziadek

Beer Grills

12

12:35

00:00

00:00

00:00

Rezygnacja

 

Open MIX

Miej.

nazwisko i imię     

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

ZS 1

ZS 2

stop czas

Razem

1

Bartłomiej Wower, Agata Pietrala

CSC Adventure Academy

31

10:12

00:00

00:00

00:00

10:12:00

2

Łukasz Drewniak, Joanna Jachym

CoGościeCisną Team

31

10:52

00:00

00:00

00:00

10:52:00

3

Krzysztof Dudek, Katarzyna Galicka

KW Kraków

31

11:38

00:00

00:00

00:38

11:00:00

4

Dariusz Bogumił, Zuzanna Szymańska

Team 360

31

10:37

00:00

03:00

00:00

13:37:00

5

Maciej Widera, Magdalena Stachura

Wodzionka

31

11:59

00:00

03:00

00:00

14:59:00

6

Mateusz Gruntowski, Kamila Krzemińska

Body 4U Team

24

12:00

00:00

03:00

00:00

15:00:00

NKL

Krysia Lenczak,

Darek Turek

Represja Pończoch

27

13:38

00:00

00:00

00:00

13:38:00

NKL

Mateusz Ławnik,

Alicja Marzec

Perły Zachodu

31

13:54

00:00

01:00

00:46

14:08:00

NKL

Marek Badoń,

Sandra Badoń

Żółtodzioby

23

12:25

00:00

03:00

00:00

15:25:00

NKL

Wojciech Pułka, Karolina Grabowska-Pułka

Pułki Dwie

22

12:24

03:00

03:00

00:00

18:24:00

NKL

Aleksandra Matejska, Katarzyna Kucińska

Biało-Czarny Dream Team

22

13:43

03:00

03:00

00:00

19:43:00

NKL

Mateusz Dwojak,

Marta Drażniuk

MD2

20

13:42

00:00

01:00

00:00

14:42:00

NKL

Kazimierz Znojek, Joanna Świda

Roso(S)maczki

16

12:01

03:00

03:00

00:00

18:01:00

NKL

Ewa Szulik,

Joanna Miecjowicz

A&E - team

16

12:01

03:00

03:00

00:00

18:01:00

 

Extrim MM

Miej.

nazwisko i imię      EXTRIM MM                                   

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

ZS 1

ZS 2

stop czas

Razem

1

Franciszek Galla, Stanisław Ritter

AR Poznań      on-sight &rajdkonwalii.pl

43

17:20

00:00

00:00

00:00

17:20:00

2

Bartłomiej Grabowski, Tomasz Grabowski

Stryki-Byki Adventure Team

43

19:10

00:00

00:00

00:00

19:10:00

3

Bartłomiej Karabin, Mariusz Opioła

Rzut Merkatora

43

21:14

00:00

00:00

00:00

21:14:00

4

Tomasz Piłat, Kajetan Rystał

ColcaPeru/Piłat

40

20:24

01:30

00:00

00:00

21:54:00

NKL

Radosław Defeciński, Piotr Jaśkiewicz

LUNATYCY

29

0:00

00:00

00:00

00:00

Rezygnacja

 

Extrim MIX

Miej.

nazwisko i imię      EXTRIM MIX                                  

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

ZS 1

ZS 2

stop czas

Razem

1

Krzysztof Mański, Marta Kurek

Eventyr Team/On-Sight

43

15:35

00:00

00:00

00:00

15:35:00

2

Agata Błotnicka, Jacek Galla

AR Poznań/On-Sight

43

16:28

00:00

00:00

00:00

16:28:00

3

Agnieszka Staniewska,

 Krzysztof Muszyński

AR Poznań/On-Sight

43

16:48

00:00

00:00

00:00

16:48:00

4

Justyna Podgórska, Sebastian Mański

Eventyr Team

43

20:43

00:00

00:00

00:00

20:43:00

5

Tomasz Radczuk, Anna Wajzer

Silesia Adventure Sport

37

22:32

00:00

00:00

00:00

21:37:00

6

Paweł Ludwikowski, Karolina Ludwikowska

Bike'owa Kraina

26

17:23

01:30

00:00

00:00

18:53:00

NKL

Justyna Frączek, Rafał Bogacki

 AR Team/ZMT

0

0:00

00:00

00:00

00:00

Rezygnacja

 

 

Wyniki 2017 - zima

Miejsce

Nazwisko i imię TP50                                         

Nazwa Zespołu

Suma 15pkt

Suma czasu

 
 

1

Maciej Pońc

Team 360

15

6:16

 

1

Piotr Pilak

Team 360

15

6:16

 

3

Zbigniew Rajtar

Rontil-Compass

15

6:54

 

4

Jerzy Lekki

Lekki Team

15

6:59

 

5

Andrzej Urbański

 

15

7:30

 

6

Mariusz Opioła

 

15

7:31

 

6

Piotr Szpakowski

Quand

15

7:31

 

8

Kuba Stanny

 

15

7:47

 

9

Hubert Puka

Rajd Dolnego Sanu

15

8:00

 

10

Miłosz Brych

 

15

8:01

 

11

Wojciech Robak

ZK Nowy Wiśnicz

15

8:11

 

11

Dariusz Czechowicz

 

15

8:11

 

11

Sergiusz Białucha

Saint Gobain-Squad

15

8:11

 

11

Marek Porębski

Dziewiąty

15

8:11

 

11

Jacek Litewka

Drużyna Gabrysi

15

8:11

 

16

Krzysiek Pyta

 

15

8:26

 

16

Mateusz Cieślicki

Azymut Team

15

8:26

 

18

Szymon Litwa

 

15

8:27

 

19/1

Marta Mońska

 

15

8:34

 

20

Konrad Karpiński

 

15

8:48

 

21

Jacek Majkowski

 

15

9:00

 

22

Łukasz Turacznik

 

15

9:08