Wyniki 2020 - zima

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię
 AR PROFI            

Nazwa Zespołu

Suma pkt 31pkt

Suma czasu

 
 

1

Łukasz Bułka

Iron Dragon Triathlon

28

13:55

 

2

Kuba Zwoliński

Snowdog trailTeam

27

14:55

 

3

Artur Kurek
Małgorzata Czeczott

Snowdog trailTeam

27

14:55

 

4

Dariusz Bogumił

Team 360

26

14:31

 

5

Piotr Marszałek
Marcin Bijok

InO SCI

25

14:28

 

6

Zbigniew Mossoczy

bikeBoard

30-7=23

15:07

 

7

Andrzej Morel
Mateusz Gruntowski

Niemo Osa Team

19

14:59

 

8

Wojciech Kapustka
Seweryn Kucharczyk

ArsBona

19

14:32

 

9

Krzysztof Pieczara

FeBys

15

12:35

 
           
           
           

Miejsce

Nazwisko i imię
AR OPEN           

Nazwa Zespołu

Suma pkt 17pkt

Suma czasu

 
 

1

Marzka Janerka
Marcin Zdziebło

M & M

17

7:15

 

2

Wojciech Stolarczyk
Dagmara Stolarczyk

Szybcy i Brudni

17

8:41

 

3

Mariusz Słaboń
Anna Wilk

KIWK-a biega

11

9:21

 

4

Filip Malawski

Velocilamy

6

6:47

 
           
           
           

Miejsce

Nazwisko i imię
TR 100          

Nazwa Zespołu

Suma pkt 22pkt

Suma czasu

 
 

1

Sebastian Mański

Eventyr Team

22

7:40

 

2

Tomasz Ligocki

 

22

8:16

 

3

Paweł Brudło

Ba-Bi

22

8:27

 

4

Piotr Duśko

Formacja Śląsk

22

9:07

 

5

Piotr Kuźniarowicz

Wesołe Jeże

19

9:37

 

6

Wioleta Lisik

 

15

9:56

 

7

Dymytro Neporozhnii

Motorola Bike Team

13

0:00

 

8

Agata Adamczyk

Zdezorientowani MTBO Team

6

6:05

 

9

Wojciech Małodobry

Omega-Miechów

-12

10:26

 

10

Marcin Kędziora

 

NKL

12:17

 

11

Bartosz Adamczyk

Zdezorientowani MTBO Team

NKL

0:00

 

Miejsce

Nazwisko i imię
TP 50

Nazwa Zespołu

Suma punktów 30pkt

Suma czasu

 
 

1

Maciej Więcek

 

30

6:48

 

2

Rafał Bogacki

 

30

7:25

 

3

Zbigniew Rajtar

Rontil-Compasss

30

7:27

 

4

Mariusz Opioła

Równia Pochyła

30

7:31

 

5

Grzegorz Malicki

 

30

7:40

 

6

Łukasz Słomiany

Piana z pyska

30

7:40

 

7

Jakub Świętek

Piana z pyska

30

7:40

 

8

Tomasz Domin

 

30

8:08

 

9

Janusz Majer

 

30

8:28

 

10

Sławomir Szczepański

 

30

8:48

 

11

Wojciech Wybraniec

 

30

9:04

 

12

Jacek Litewka

 

30

9:18

 

13

Artur Moroń

 

30

9:20

 

14

Wojciech Robak

Salt Runners Bochnia

30

9:28

 

15

Leszek Hermen-Iżycki

 

30

9:28

 

16

Marcin Witkowski

 

30

9:53

 

17

Magda Horova

Bludne balvany

30

10:23

 

18

Sławomir Adamczuk

 

30

10:37

 

19

Daniel Stanowski

Hartowane Medaliki

30

10:38

 

20

Justyna Dalecka

 

30

11:35

 

21

Arkadiusz Laskowski

Sąsiedzi

30

11:35

 

22

Katarzyna Stanek

 

30

11:35

 

23

Małgorzata Stolarek

 

30

11:35

 

24

Grzegorz Matura

 

30

11:35

 

25

Michał Stanek

 

30

11:35

 

26

Marek Porębski

 

27

11:24

 

27

Rysiek Pręcikowski

 

27

11:24

 

28

Andrzej Toman

 

24

11:01

 

29

Tomasz Paluchowski

 

22

11:36

 

30

Jerzy Sokulski

 

22

11:36

 

31

Kamila Malewska

Velocilamy

22

12:32

 

32

Marcin Miklasz

 

22

12:33

 

33

Malwina Banaś

Pustelnik

20

11:32

 

34

Marcin Jurecki

 

20

12:04

 

35

Bartosz Słodowski

 

20

12:05

 

36

Małgorzata Kruszek

Przekoty

19

10:14

 

37

Kamil Rogóż

Przekoty

19

10:14

 

38

Krzysztof Urbański

 

18

10:41

 

39

Konrad Karpiński

 

17

7:43

 

40

Gabriela Talaga

DTGT

17

11:19

 

41

Dominik Talaga

DTGT

17

11:19

 

42

Ewa Ogrodowicz

 

16

11:26

 

43

Dawid Jawor

ANDJ

16

11:54

 

44

Angelika Nieduziak

ANDJ

16

11:54

 

45

Krzysztof Hurman

 

15

12:03

 

46

Hora Vladimir

Bludne balvany

13

11:34

 

47

Piotr Weiss

 

NKL

11:42

 

48

Marcin Weiss

 

NKL

11:42

 

Miejsce

Nazwisko i imię
TP 20

Nazwa Zespołu

Suma punktów 14pkt

Suma czasu

 
 

1

Iza Osyszko

 

14

2:53

 

2

Tomasz Płecha

Kurka Edzia

14

2:55

 

3

Tomasz Kowal
Marek Piórkowski

Biegowa Kuźnia

14

3:20

 

4

Tomasz Talaga
Ryszard Jachimczak

MKS Wyzwolenie

14

3:26

 

5

Paweł Adamczyk

 

14

3:29

 

6

Rafał Polański

 

14

3:29

 

7

Michał Kalinowski

 

14

3:31

 

8

Paweł Jary

 

14

3:32

 

9

Daniel Kancel

Okiem Wilka

14

3:33

 

10

Piotr Ryskalok

Okiem Wilka

14

3:33

 

11

Adrian Król

BnO Tworóg

14

3:38

 

12

Przemek Zając

 

14

3:38

 

13

Bartek Dutkiewicz

Zabłąkane Owce

14

3:39

 

14

Łukasz Knaś

F-Team

14

3:40

 

15

Marcin Bębenek

 

14

3:40

 

16

Kamila Lachera

CSC Adventure

14

3:53

 

17

Marek Lachera

CSC Adventure

14

3:53

 

18

Marek Franke

 

14

3:56

 

19

Kamil Fornal

Złamane Wiosło

14

4:07

 

20

Paweł Gąsiorek

Złamane Wiosło

14

4:08

 

21

Rafał Jabłoński

Złamane Wiosło

14

4:10

 

22

Lucyna Niezgoda

Niezgodna

14

4:16

 

23

Przemysław Niezgoda

Niezgodny

14

4:16

 

24

Jakub Szczepka
Łukasz Jankowski

Dobry i Zły, a Brzydki nie

14

4:24

 

25

Mateusz Cieślicki

 

14

4:38

 

26

Małgorzata Mękarska

 

14

4:46

 

27

Daniel Dziedzina
Łukasz Majchrzyk
Jakub Dziedzina

Epic_TeamTM

14

4:56

 

28

Mirek Głuc

Okiem Wilka

14

5:00

 

29

Beata Salbert
Piotr Salbert

Okiem Wilka

14

5:00

 

30

Anna Madej
Daria Madej
Sergiusz Madej

Vege Runners

14

5:04

 

31

Grzegorz Suchecki

Furia Team

14

5:06

 

32

Roman Blimke

Gortaty

14

5:08

 

33

Michał Mączka

Forhinesy

14

5:14

 

34

Olga Nawrocka

 

14

5:29

 

35

Jakub Gil
Marek Kwatera

Którędy po piwo?

14

5:30

 

36

Monika Przybył
Paweł Przybył

Przybył Team

14

5:34

 

37

Jacek Kamiński
Paulina Kamińska
Iga
Jagna

PiJ

14

5:42

 

38

Marta Siedlecka
Leszek Kwaśny

Magic Team

14

5:58

 

39

Franciszek Zakrzyński
Justyna Zakrzyńska

Banda Królika

14

6:00

 

40

Ola Pacowska-Brudło
Zbych Brudło
Basia Brudło

Ba-Bi

14

7:30

 

41

Anna Tuchowska
Artur Wyszyński

Liski

12

5:30

 

42

Piotr Janeczek

 

10

5:07

 

43

Dorota Janeczek

 

10

5:07

 

44

Jacek Starzyk
Bożena Starzyk

Dziadki

9

5:57

 

45

Marcin Lalewicz

 

9

6:27

 

46

Marta Gamrat
Paweł Gamrat

m&p

6

4:24

 

47

Mariusz Majer
Dominik Majer

 

6

4:24

 

48

Jacek Hajduk

Bez Skorka

NKL

0:00

 
JoomSpirit